Zenphoto - en to nl translation catalogue (1370 entries)

en: latest comments
nl: laatste reacties

en: by
nl: door

en: Object not found
nl: Object niet gevonden

en: Gallery Index
nl: Galerij Index

en: The Zenphoto object you are requesting cannot be found.
nl: Het Zenphoto object dat u zoekt kan niet gevonden worden.

en: Image: %s
nl: Afbeelding: %s

en: Page: %s
nl: Pagina: %s

en: Powered by <a href="http://www.zenphoto.org" title="A simpler web photo album"><font face="Arial Narrow" size="4">zen</font><span style="font-variant: small-caps; font-weight: 700"><font face="Arial Black" size="1">photo</font></span></a>
nl: Powered by <a href="http://www.zenphoto.org" title="Een simpeler web-fotoalbum"><font face="Arial Narrow" size="4">zen</font><span style="font-variant: small-caps; font-weight: 700"><font face="Arial Black" size="1">photo</font></span></a>

en: Albums Index
nl: Albumindex

en: View album:
nl: Bekijk album:

en: prev
nl: vorige

en: next
nl: volgende

en: View Slideshow
nl: Bekijk Slideshow

en: Archive View
nl: Bekijk het Archief

en: Gallery RSS
nl: Galerij RSS

en: Popular Tags
nl: Populaire Tags

en: Previous Image
nl: Vorige Afbeelding

en: Next Image
nl: Volgende Afbeelding

en: Image Info
nl: Fotoinformatie

en: Comments (%u)
nl: Reacties (%u)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Add a comment:
nl: Voeg een reactie toe:

en: Name:
nl: Naam:

en: don't publish
nl: niet publiceren

en: E-Mail:
nl: E-mail:

en: Site:
nl: Website:

en: Enter Captcha:
nl: Voer Captcha in:

en: Private (don't publish)
nl: Privebericht (niet publiceren)

en: Add Comment
nl: Voeg Reactie toe

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Search
nl: Zoeken

en: Total matches for <em>%1$s</em>: %2$u
nl: Totaal aantal resultaten voor <em>%1$s</em>: %2$u

en: Date:
nl: Datum:

en: Sorry, no image matches. Try refining your search.
nl: Sorry, geen foto's gevonden. Probeer uw zoekopdracht te herformuleren.

en: Allow comments
nl: Sta reacties toe.

en: Check to enable comment section.
nl: Vink aan om de reactiesectie aan te zetten.

en: Allow search
nl: Sta zoeken toe

en: Check to enable search form.
nl: Vink aan om het zoekveld aan te zetten.

en: Theme colors
nl: Themakleuren

en: Select the colors of the theme
nl: Selecteer de kleuren van het thema.

en: <a href="http://www.noscope.com" target="_blank">Joen Asmussen</a> and <a href="http://www.levibuzolic.com" target="_blank">Levi Buzolic</a>
nl: <a href="http://www.noscope.com" target="_blank">Joen Asmussen</a> en <a href="http://www.levibuzolic.com" target="_blank">Levi Buzolic</a>

en: The default theme in 4 distinct flavors. After choosing this theme you can pick the theme color by going to the Admin Options tab and changing the <em>Theme colors</em> option.
nl: Het standaard thema in 4 kleuren. Na het kiezen van dit thema kunt u de kleur van het thema kiezen door naar het Admin Opties tabblad te gaan en de <em>Themakleuren</em> optie te wijzigen.

en: Main Index
nl: Hoofdindex

en: For the best viewing experience
nl: Voor de beste kijkbelevenis

en: Get Adobe Flash.
nl: Download Adobe Flash.

en: View Gallery Without Flash
nl: Bekijk Galerij Zonder Flash

en: Album is empty
nl: Album is leeg

en: 1 hit on this album
nl: 1 hit op dit album

en: %u hits on this album
nl: %u hits op dit album

en: Open In New Window
nl: Open In Nieuw Venster

en: Archive
nl: Archief

en: Images By Date
nl: Foto's Op Datum

en: There were no images from which to select the random heading.
nl: Er zijn geen afbeeldingen waarvan de willekeurige heading geselecteerd kan worden.

en: Random picture...
nl: Willekeurige foto...

en: %u images(s)
nl: %u afbeeldingen

en: Album %1$u of %2$u
nl: Album %1$u van %2$u

en: Photo %1$u of %2$u
nl: Foto %1$u van %2$u

en: Albums %1$u-%2$u of %3$u
nl: Albums %1$u-%2$u van %3$u

en: Photos %1$u-%2$u of %3$u
nl: Foto's %1$u-%2$u van %3$u

en: Effervescence %s (not found)
nl: Effervescence %s (niet gevonden)

en: Effervescence %1$s %2$s (not found)
nl: Effervescence %1$s %2$s (niet gevonden)

en: The album is password protected.
nl: Dit is album is beveiligd met een wachtwoord.

en: The album is not published.
nl: Dit album is niet gepubliceerd.

en: View the Album: %s
nl: Bekijk het Album: %s

en: The image is marked not visible.
nl: Deze afbeelding is niet zichtbaar gemarkeerd.

en: View the image: %s
nl: Bekijk de afbeelding: %s

en: Images: %u
nl: Afbeeldingen: %u

en: Comments: %u
nl: Reacties: %u

en: image details from exif
nl: afbeeldingseigenschappen uit exif

en: <h3>No Comments</h3>
nl: <h3>Geen reacties</h3>

en: <h3>1 Comment</h3>
nl: <h3>1 Reactie</h3>

en: <h3>%u Comments</h3>
nl: <h3>%u Reacties</h3>

en: Leave a Reply
nl: Laat een Reactie achter

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Enter Captcha
nl: Voer Captcha In

en: Submit
nl: Verstuur

en: Closed for comments.
nl: Gesloten voor Reacties.

en: 1 hit on this image
nl: 1 hit op deze afbeelding

en: %u hits on this image
nl: %u hits op deze afbeelding

en: zenphoto gallery
nl: zenphoto galerij

en: Picture of the day
nl: Afbeelding van de dag

en: Visit the photo gallery
nl: Bekijk de fotogalerij

en: Comments: %d
nl: Reacties: %d

en: Categories:
nl: Categorieën:

en: next &raquo;
nl: volgende &raquo;

en: &laquo; prev
nl: &laquo; vorige

en: News
nl: Nieuws

en: Category
nl: Categorie

en: Comments
nl: Reacties

en: says:
nl: zegt:

en: Comments:
nl: Reacties:

en: get Adobe Flash.
nl: download Adobe Flash

en: Enter your search criteria.
nl: Voor uw zoekcriteria in.

en: Sorry, no matches for <em>%s</em>. Try refining your search.
nl: Sorry, geen resultaten voor <em>%s</em>. Probeer uw zoekopdracht te herformuleren.

en: Simpleviewer requires <em>mod_rewrite</em> to be set. Simpleviewer is disabled.
nl: Simpleviewer vereist dat <em>mod_rewrite</em> aanstaat. Simpleviewer is uitgeschakeld.

en: Open in a new window
nl: Open in een nieuw scherm.

en: News articles
nl: Nieuwsartikelen

en: Gallery
nl: Galerij

en: Pages
nl: Pagina's

en: Gallery And News
nl: Galerij en Nieuws

en: Gallery and News
nl: Galerij en Nieuws

en: Theme logo
nl: Themalogo

en: The text for the theme logo
nl: De text voor het themalofo

en: Watermark head_image
nl: Watermerk hoofdafbeelding

en: Check to place a watermark on the heading image. (Image watermarking must be set.)
nl: Vink aan om een watermerk op de hoofdafbeelding te plaatsen. (Afbeelding watermerken moet aanstaan.)

en: Check to enable slideshow for the <em>Smoothgallery</em> personality.
nl: Vink aan om de slideshow voor het <em>Smoothgallery</em> type aan te zetten.

en: Graphic logo
nl: Grafisch logo

en: Select a logo (PNG files in the images folder) or leave empty for text logo.
nl: Selecteer een logo (PNG bestanden in de afbeeldingenfolder) of laat leeg voor een tekstlogo.

en: Theme personality
nl: Thematype

en: Image page
nl: Afbeeldingenpagina

en: Select the theme personality
nl: Selecteer het thematype

en: <a href="http://sblog.angoulvant.net/">Stephane Angoulvant</a> with modifications by <a href="http://stephen.sbillard.org/">Stephen Billard</a>
nl: <a href="http://sblog.angoulvant.net/">Stephane Angoulvant</a> met aanpassingen door <a href="http://stephen.sbillard.org/">Stephen Billard</a>

en: Based on Effervescence 1.1 with multiple personalities (slimbox, simpleviewer and smoothgallery) added. Select different color schemes and personalities from the Admin Options tab.
nl: Gebaseerd op Effervescence 1.1 met meerdere types (slimbox, simpleviewer en smoothgallery) toegevoegd. Selecteerder verschillende kleurenschema's en type's in het Admin Options tabblad.

en: The Zenphoto object you are requesting cannot be found,
nl: Het Zenphoto object dat u zoekt kan niet gevonden worden.

en: Prev Album
nl: Vorige Album

en: Next Album
nl: Volgende Album

en: No comments
nl: Geen reacties

en: <strong>One</strong> comment
nl: <strong>Één</strong> reactie

en: <strong>%u</strong> comments on this album:
nl: <strong>%u</strong> reacties op dit album:

en: E-Mail (won't be public):
nl: E-mail (niet openbaar):

en: Enter
nl: Voer in

en: %u seconds
nl: %u seconden

en: Original Size:
nl: Orginele grootte:

en: The flv_playlist plugin is not enabled. It must be enabled for this option to have effect.
nl: De flv_playlist plugin is niet ingeschakeld. Deze moet ingeschakeld zijn om deze optie te laten werken.

en: The flvplayer plugin is not enabled. It must be enabled for this option to have effect.
nl: De flvplayer plugin is niet ingeschakeld. Deze moet ingeschakeld zijn om deze optie te laten werken.

en: Use flv playlist
nl: Gebruik flv speellijst

en: Check and the theme will use the flv_playlist plugin in place of the next_image loop.
nl: Vink aan en het thema zal de flv_playlist plugin in plaats van de next_image loop gebruiken.

en: flv playlist option
nl: flv speellijst optie

en: Select the option for the <em>flv_playlist()</em> function.
nl: Selecteer de optie voor de <em>flv_playlist()</em> functie.

en: Players
nl: Spelers

en: Playlist
nl: Speellijst

en: This theme was designed to show off many of ZenPhoto's features. It includes many template tags and doesn't look half bad. Also a great example if you want to make your own theme or integrate ZenPhoto into a blog.
nl: Dit thema is ontwerpen om veel van Zenphoto's mogelijkheden te laten zien. Het bevat veel template tags en ziet er niet slecht ook. Ook een goed voorbeeld als u uw eigen thema wilt maken of Zenhoto in een blog wil integreren.

en: 1 photo
nl: 1 foto

en: %u photos
nl: %u foto's

en: 1 album,&nbsp;1 photo
nl: 1 album,&nbsp;1 foto

en: %u album,&nbsp;1 photo
nl: %u album,&nbsp;1 foto

en: %1$u album,&nbsp;%2$u photos
nl: %1$u album,&nbsp;%2$u foto's

en: 1 album,&nbsp;%u photos
nl: 1 album,&nbsp;%u foto's

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: photos %1$u-%2$u of %3$u
nl: foto's %1$u-%2$u van %3$u

en: prev page
nl: vorige pagina

en: next page
nl: volgende pagina

en: All galleries
nl: Alle galerijen

en: Gallery Feeds
nl: Galerij Feeds

en: Photos
nl: Foto's

en: Gallery Archive
nl: Galerijarchief

en: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Photo Templates</a> from Stopdesign
nl: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Foto Templates</a> van  Stopdesign

en: %1$u of %2$u photos
nl: %1$u van %2$u foto's

en: image details
nl: afbeeldingsdetaila

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: SHOW
nl: TOON

en: HIDE
nl: VERBERG

en: No comments yet
nl: Geen reacties

en: 1 comment so far
nl: 1 reactie tot nu toe

en: %u comments so far
nl: %u reacties tot nu toe

en: Link to Comment %u
nl: Link naar Reactie %u

en: %s wrote:
nl: %s schreef:

en: Comments are closed
nl: Reageren is niet mogelijk

en: Add a comment
nl: Voeg een reactie toe

en: (not displayed)
nl: (wordt niet getoond)

en: Private comment
nl: Prive reactie

en: Comment
nl: Reactie

en: Avoid clicking &ldquo;Post&rdquo; more than once.
nl: Voorkom meer dan één keer op&ldquo;Verstuur&rdquo; klikken.

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Photo Templates</a> from Stopdesign.
nl: Foto Templates</a> van Stopdesign.

en: Recently Updated Galleries
nl: Recent geupdate Galerijen

en: View album: %s
nl: Bekijk album: %s

en: Recent images
nl: Recente afbeeldingen.

en: View image:
nl: Bekijk afbeelding:

en: Random images
nl: Willekeurige afbeeldingen.

en: Gallery data
nl: Galerijdata

en: Galleries
nl: Galerijen

en: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Photo Templates</a> from Stopdesign.
nl: <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Foto Templates</a> van Stopdesign.

en: Sorry, no matches. Try refining your search.
nl: Sorry, geen resultaten. Probeer uw zoekopdracht te herformuleren.

en: Mini slide selector
nl: Mini schuifselecteerder.

en: Select what you want for the six special slides.
nl: Selecteer wat u wilt voor de zes speciale slides.

en: Ported to zenPhoto by Mark Galeassi and Stephen Billard
nl: Gepoort naar ZenPgoto door Mark Galeassi en Stephen Billard

en: A theme based on the design from <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Douglas Bowman</a>. This theme is licensed under the <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.5</a> License.
nl: Een thema gebaseerd op het design van <a href="http://stopdesign.com/templates/photos/">Douglas Bowman</a>. Dit thema is gelicenseerd onder de <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/2.5/">Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 2.5</a> licente.

en: Zenphoto Error:</strong> the requested object was not found.
nl: Zenphoto Error:</strong> het gevraagde object kon niet gevonden worden.

en: Return to %s
nl: Keer terug naar %s

en: No album provided to sort.
nl: Geen album om te sorteren.

en: You do not have rights to sort this album
nl: U heeft niet de rechten om dit album te sorteren

en: back to the album list
nl: terug naar de albumlijst

en: Back to the list of albums
nl: Terug naar de lijst van albums

en: edit album
nl: bewerk album

en: Edit Album
nl: Bewerk Album

en: view album
nl: bekijk album

en: View Album
nl: Bekijk album

en: Image order saved
nl: Afbeeldingsvolgorde opgeslagen

en: Sort the images by dragging them...
nl: Sorteer de afbeeldingen door ze te slepen...

en: Clearing and refreshing cache for %s
nl: Legen en verversen van de cache voor %s

en: Refreshing cache for %s
nl: Verversing van de cache voor %s

en: Finished: Total of %u images.
nl: Voltooid: Totaal van %u afbeeldingen.

en: Back
nl: Terug

en: edit comment
nl: bewerk reactie

en: No comment specified.
nl: Geen reactie gespecificeerd

en: Author:
nl: Auteur:

en: Web Site:
nl: Website:

en: Date/Time:
nl: Datum/Tijd:

en: Comment:
nl: Reactie:

en: save
nl: opslaan

en: Comments deleted successfully.
nl: Reacties succesvol verwijderd.

en: Comment saved successfully.
nl: Reacties succesvol opgeslagen

en: You can edit or delete comments on your photos.
nl: U kunt reacties op uw foto's bewerken of verwijderen.

en: Are you sure you want to delete these comments?
nl: Weet u zeker dat u deze reacties wilt verwijderen?

en: Album/Image
nl: Album/Afbeelding

en: Author/Link
nl: Auteur/Link

en: Date/Time
nl: Datum/Tijd

en: View full text
nl: Bekijk volledige tekst

en: View truncated
nl: Bekijk ingekorte

en: E-Mail
nl: E-mail

en: IP address
nl: IP adres

en: Private
nl: Prive

en: Delete
nl: Verwijder

en: [news]
nl: [nieuws]

en: [page]
nl: [pagina]

en: Anonymous posting
nl: Anoniem versturen

en: Reply
nl: Reageer

en: Private message
nl: Prive reactie

en: Remove from moderation
nl: Verwijder uit moderatie

en: Edit this comment.
nl: bewerk deze reactie.

en: Delete this comment.
nl: Verwijder deze reactie.

en: Check All
nl: Selecteer alle

en: Delete Selected Comments
nl: Verwijder geselecteerde reacties

en: You do not have edit rights on this album.
nl: U heeft geen rechten om dit album te bewerken.

en: zenphoto Create Dynamic Album
nl: Zenphoto Creëer Dynamisch Album

en: Failed to save the album file
nl: Het opslaan van het albumbestand is mislukt

en: Album name:
nl: Albumnaam:

en: Create in:
nl: Maak aan in:

en: most recent
nl: meeste recente

en: randomly selected
nl: willekeurig geselecteerd

en: Search criteria:
nl: Zoekcriteria:

en: Search fields:
nl: Zoekvelden:

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Location
nl: Locatie

en: City
nl: Plaats

en: State
nl: Provincie

en: Country
nl: Land

en: Create the album
nl: Maak het album aan

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Date
nl: Datum

en: A simpler web photo album
nl: Een simpeler web foto album

en: View Changelog
nl: Bekijk Changelog

en: zenphoto administration
nl: zenphoto administratie

en: There was an error logging in.
nl: Er was een probleem bij het inloggen.

en: Check your username and password and try again.
nl: Controleer uw gebruikersnaam en wachtwoord en probeer het opnieuw.

en: A reset request has been sent.
nl: Een resetverzoek is verstuurd.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: *Enter %s to email a password reset.
nl: *Voer %s in om een password reset te emailen.

en: Log in
nl: Log in.

en: Logged in as %s
nl: Ingelogd als %s

en: Log Out
nl: Log uit

en: View Gallery: %s
nl: Bekijk Galerij: %s

en: View Gallery
nl: Bekijk Galerij

en: overview
nl: overzicht

en: comments
nl: reacties

en: edit
nl: bewerk

en: options
nl: opties

en: themes
nl: thema's

en: Image
nl: Afbeelding

en: %s failed to delete.
nl: %s verwijderen mislukt.

en: %s deleted successfully.
nl: %s succesvol verwijderd.

en: Hitcounters have been reset
nl: Hittellers zijn gereset.

en: Album Title
nl: Albumtitel

en: Hit counter: %u
nl: Hitteller: %u

en: Rating: <strong>%u</strong>
nl: Waardering: <strong>%u</strong>

en: Rating: Unrated
nl: Waardering: Ongewaardeerd

en: Album Description:
nl: Albumbeschrijving:

en: Album guest user:
nl: Album gastgebruiker:

en: Album password:
nl: Albumwachtwoord:

en: repeat:
nl: herhaal:

en: Password hint:
nl: Wachtwoord hint:

en: Location:
nl: Locatie

en: Custom data:
nl: Eigen data:

en: Manual
nl: Handmatig

en: Sort subalbums by:
nl: Sorteer subalbums op:

en: gallery album sort order
nl: galerij album sorteer volgorde

en: parent album subalbum sort order
nl: vader album subalbum sorteer volgorde

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort images by:
nl: Sorteer afbeeldingen op:

en: gallery default image sort order
nl: galerij standaard afbeelding sorteer volgorde

en: parent album image sort order
nl: vader album afbeelding sorteer volgorde

en: Allow Comments
nl: Reacties Toestaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Album theme:
nl: Albumthema:

en: Move
nl: Verplaats

en: Copy
nl: Kopieer

en: Rename Folder
nl: Hernoem Folder

en: to
nl: naar

en: Cancel
nl: annuleer

en: Dynamic album search:
nl: Dynamische album zoekfunctie:

en: save album
nl: Sla album op

en: Cache newly uploaded images.
nl: Cache nieuw geuploade afbeeldingen

en: Pre-Cache Images
nl: Pre-Cache Afbeeldingen

en: Clear
nl: Herstel

en: Forces a refresh of the EXIF and IPTC data for all images in the album.
nl: Forceert een verversing van de EXIF en IPTC data voor alle afbeeldingen in het album.

en: Refresh Metadata
nl: Ververs Metadata

en: Resets all hitcounters in the album.
nl: Reset alle hittellers in het album.

en: Reset hitcounters
nl: Reset hittellers

en: Edit this album:%s
nl: Bewerk dit album: %s

en: Edit this album: %s
nl: Bewerk dit album: %s

en: %u images
nl: %u afbeeldingen

en: 1 image
nl: 1 afbeelding

en: no images
nl: geen afbeeldingen

en: Subalbum List
nl: ubalbum Lijst

en: Password protected
nl: Bescherm met een wachtwoord

en: Publish the album %s
nl: Publiceerd het album %s

en: Pre-cache images in %s
nl: Pre-cache afbeeldingen in %s

en: Cache the album %s
nl: Cache het album %s

en: Refresh metadata for the album %s
nl: Ververs metadata voor het album %s

en: Refresh image metadata in the album %s
nl: Ververs afbeelding metadata in het album %s

en: Reset hitcounters for album %s
nl: Reset hittellers voor album %s

en: Reset hitcounters for the album %s
nl: Reset hittellers voor het album %s

en: Are you sure you want to delete this entire album?
nl: Weet u zeker dat u dit gehele album wilt verwijderen?

en: Are you Absolutely Positively sure you want to delete the album? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Bent u Absoluut 100% Zeker dat u dit album wilt verwijderen? DIT KAN NIET TERUGGEDRAAIT WORDEN!

en: Delete the album %s
nl: Verwijder het album %s

en: page %u
nl: pagina %u

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Password reset request.<br/>You may now set admin usernames and passwords.
nl: Password reset verzoek. </br> U kunt nu uw admin gebruikersnaam en wachtwoord invoeren.

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: admin information
nl: admininformatie

en: gallery configuration
nl: galerijconfiguratie

en: image display
nl: afbeelding tonen

en: comment configuration
nl: reactieconfiguratie

en: theme options
nl: themaopties

en: plugin options
nl: plugin opties

en: You must supply a password
nl: U moet een wachtwoord invoeren

en: Your passwords did not match
nl: Uw wachtwoorden komen niet overeen.

en: Admin login information
nl: Admin login informatie

en: Expand all
nl: Klap alle velden uit

en: Collapse all
nl: Klap alle velden in

en: Add New Admin
nl: Voeg Nieuwe Admin Toe

en: Are you sure you want to delete this user?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruiker wilt verwijderen?

en: This is the master user account. If you delete it another user will be promoted to master user.
nl: Dit is het hoofdgebruikersaccount. Als u deze verwijdert zal een andere gebruiker hoofdgebruiker worden.

en: Delete this user.
nl: Verwijder deze gebruiker.

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: (repeat)
nl: (herhaal)

en: Rights
nl: Rechten

en: User admin
nl: Gebruikersadmin

en: Options
nl: Opties

en: Themes
nl: Thema's

en: Manage all albums
nl: Beheer alle albums

en: Upload
nl: Uploaden

en: View all albums
nl: Bekijk alle albums

en: Overview
nl: Overzicht

en: Full name:
nl: Volledige naam:

en: email:
nl: E-mail:

en: Managed albums:
nl: Beheerde albums:

en: This account's username and email are used as contact data in the RSS feeds.
nl: De gebruikersnaam en e-mail van dit account worden gebruikt als contact data in de RSS feeds.

en: You may manage these albums subject to the above rights.
nl: U mag deze albums beheren gebruikmakend van bovenstaande rechten.

en: Select one or more albums for the administrator to manage.
nl: Selecteer één of meer albums voor de administrator om te beheren.

en: Administrators with <em>User admin</em> or <em>Manage all albums</em> rights can manage all albums. All others may manage only those that are selected.
nl: Administrators met de <em>Gebruikersadmin</em> of <em>Beheer alle albums</em> rechten kunnen alle albums beheren. Anderen kunnen alleen diegene beheren die geselecteerd zijn.

en: Your Allowed tags change did not parse successfully.
nl: Uw Toegestane tags verandering is niet succesvol geparseerd.

en: Your %s passwords were empty or did not match
nl: Uw %s wachtwoorden zijn leeg of komen niet overeen

en: You must supply a password for the Gallery guest user
nl: U moet een wachtwoord invoeren voor de Gallerij gastgebruiker

en: You must supply a password for the Search guest user
nl: U moet een wachtwoord invoeren voor de Zoekfunctie gastgebruiker

en: <em>%s</em> is not available.
nl: <em>%s</em> is niet beschikbaar.

en: The locale %s is not supported on your server.
nl: De localisatie %s wordt niet ondersteund door uw server.

en: Your Website URL is not valid
nl: Uw Website URL is niet geldig

en: General Gallery Configuration
nl: Algemene Galerij Configuratie

en: Gallery title:
nl: Galerijtitel:

en: What you want to call your photo gallery.
nl: Hoe wilt u uw fotogalerij noemen.

en: Gallery description:
nl: Galerijbeschrijving:

en: A brief description of your gallery. Some themes may display this text.
nl: Een korte beschrijving van uw galerij. Sommige thema's tonen deze tekst.

en: Enable user name login field:
nl: Loginveld voor gebruiksnaam aanzetten:

en: This option places a field on the gallery (search, album) login form for entering a user name. This is necessary if you have set guest login user names. It is also useful to allow Admin users to log in on these pages rather than at the Admin login.
nl: Deze optie plaatst een veld op het loginformulier van de gallerij (zoekfunctie, album) zodat er een gebruikersnaam ingevuld kan worden. Dit is benodigd als bezoekers in moeten loggen met een gebruikersnaam. Daarnaast stelt dit beheerders in staat ook op deze pagina's in te loggen ipv op de beheerpagina.

en: Gallery guest user:
nl: Galerij gastgebruiker:

en: User ID for the gallery guest user
nl: Gebruikers ID voor de galerij gastgebruiker.

en: Gallery password:
nl: Galerijwachtwoord:

en: Master password for the gallery. If this is set, visitors must know this password to view the gallery.
nl: Masterwachtwoord voor de galerij. Als deze ingevuld is moeten bezoekers dit wachtwoord weten om de galerij te bekijken.

en: Gallery password hint:
nl: Galerijwachtwoord hint:

en: A reminder hint for the password.
nl: Een herinnering voor het wachtwoord.

en: Search guest user:
nl: Zoek gastgebruiker:

en: User ID for the search guest user
nl: Gebruikers ID voor de zoekfunctie gastgebruiker

en: Search password:
nl: Zoekwachtwoord:

en: Password for the the search guest user. If this is set, visitors must know this password to view search results.
nl: Wachtwoord voor de zoek gastgebruiker. Als deze ingevuld is moeten bezoekers dit wachtwoord weten om zoekresultaten te bekijken.

en: Search password hint:
nl: Zoekwachtwoord hint:

en: Website title:
nl: Websitetitel:

en: Your web site title.
nl: Uw websitetitel.

en: This is used to link back to your main site, but your theme must	support it.
nl: Deze wordt gebruikt om naar uw hoofdsite te linken, maar het thema moet dit ondersteunen.

en: If you're running a secure server, change this to
nl: Als u een beveiligde server draait, verander dit dan naar

en: (Most people will leave this alone.)
nl: (De meeste mensen zullen dit niet aanpassen.)

en: Time offset (hours):
nl: Tijdoffset (uren):

en: If you're in a different time zone from your server, set the	offset in hours.
nl: Als u zich in een andere tijdszone bevindt dan uw server, zet dan de offset in uren.

en: Enable mod_rewrite:
nl: mod_rewrite ingeschakeld:

en: If you have Apache <em>mod_rewrite</em>, put a checkmark here, and	you'll get nice cruft-free URLs.
nl: Als u Apache <em>mod_rewrite</em> heeft, vink deze optie dan aan en u krijgt troep-vrije URL's.

en: Mod_rewrite Image suffix:
nl: Mod_rewrite Afbeelding toevoeging:

en: If <em>mod_rewrite</em> is checked above, zenphoto will appended	this to the end (helps search engines). Examples: <em>.html, .php,	/view</em>, etc.
nl: Als <em>mod_rewrite</em> hierboven ingeschakeld is zal zenphoto dit aan het eind toevoegen (hulpvol voor zoekmachines). Voorbeelden: <em>.html, .php,	/view</em>, etc.

en: Language:
nl: Taal:

en: Multi-lingual
nl: Meertalig

en: The language to display text in. (Set to <em>HTTP Accept Language</em> to use the language preference specified by the viewer's browser.)
nl: De taal waarin tekst getoond wordt. (Zet op <em>HTTP Accept Language</em> om de taalvoorkeur van de bezoeker zijn browser te gebruiken.)

en: Set <em>Multi-lingual</em> to enable multiple languages for database fields.
nl: Zet <em>Meertalig</em> aan om meerdere talen in databasevelden mogelijk te maken.

en: <strong>Note:</strong> if you have created multi-language strings, uncheck this option, then save anything, you will loose your strings.
nl: <strong>Let op:</strong> als u meertalige strings heeft aangemaakt en deze optie uitvinkt zal u bij het opslaan uw strings verliezen.

en: Date format:
nl: Datumformaat:

en: Custom
nl: Eigen

en: 2008. February 25. 15:30
nl: 2008. Februari 25. 15:30

en: 2008. February 25.
nl: 2008. Februari 25.

en: 25 February 2008 15:30
nl: 25 Februari 2008 15:30

en: 25 February 2008
nl: 25 Februari 2008

en: 25. February 2008 15:30
nl: 25. Februari 2008 15:30

en: 25. February 2008
nl: 25. Februari 2008

en: February 25, 2008 15:30
nl: Februari 25, 2008 15:30

en: February 25, 2008
nl: Februari 25, 2008

en: Format for dates. Select from the list or set to <code>custom</code> and provide a <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><code>strftime()</code></a> format string in the text box.
nl: Formaat voor data. Selecteer uit de lijst of kies voor <code>eigen</code> en voer een <a href="http://us2.php.net/manual/en/function.strftime.php"><code>strftime()</code></a> formaat string in in de tekstbox.

en: Charset:
nl: Karakterset:

en: The character encoding to use internally. Leave at <em>Unicode	(UTF-8)</em> if you're unsure.
nl: De karakterencoding die intern gebruikt wordt. Laat deze op <em>Unicode	(UTF-8)</em> staan als u niet zeker bent.

en: Allowed tags:
nl: Toegestande tags:

en: Tags and attributes allowed in comments, descriptions, and other fields.
nl: Tags en attributen toegestaan in reacties, beschrijvingen en andere velden.

en: Follow the form <em>tag</em> =&gt; (<em>attribute</em> =&gt; (<em>attribute</em>=&gt; (), <em>attribute</em> =&gt; ()...)))
nl: Volg de vorm <em>tag</em> =&gt; (<em>attribuut</em> =&gt; (<em>attribuut</em>=&gt; (), <em>attribuut</em> =&gt; ()...)))

en: Number of RSS feed items:
nl: Aantal RSS Feed items:

en: The number of new images/albums/comments you want to appear in your site's RSS feed.
nl: Het aantal nieuwe afbeeldingen/albums/reacties dat u wilt tonen in de RSS feed van uw site.

en: Size of RSS feed images:
nl: Grootte van RSS feed afbeeldingen.

en: The size you want your images to have in your site's RSS feed.
nl: De afmetingen van uw afbeeldingen in de RSS feed van uw site.

en: Album date:
nl: Albumdatum:

en: Use latest image date
nl: Gebruik laatste afbeeldingsdatum

en: Set this option if you wish your album date to reflect the date of the latest image uploaded. Otherwise it will initially be set to the date the album was created.
nl: Zet deze optie aan als u uw albumdatum gelijk wilt laten zijn met de datum van de laatst geuploade afbeelding. Anders zal deze gezet worden op de datum dat het album aangemaakt is.

en: Sort gallery by:
nl: Sorteer galerij op:

en: Sort order for the albums on the index of the gallery
nl: Sorteervolgorde voor de albums op de index van de galerij

en: File/Folder name
nl: Bestands/Folder naam

en: The set of fields on which searches may be performed.
nl: De set van velden waarop zoekopdrachten gedaan worden.

en: Enable Persistent Archives:
nl: Persistente Archieven:

en: Put a checkmark here to re-serve Zip Archive files. If not checked	they will be regenerated each time.
nl: Vink deze optie aan om Zip archiefbestanden op te slaan. Als deze optie uitstaat worden ze elke keer opnieuw gegenereerd.

en: <strong>Note: </strong>Setting	this option may impact password protected albums!
nl: <strong> Let op: </strong>deze optie aanzetten kan invloed hebben op met wachtwoord beveiligde albums!

en: Enable gallery sessions:
nl: Galerij sessies:

en: Put a checkmark here if you are having issues with with album password cookies not being retained. Setting the option causes zenphoto to use sessions rather than cookies.
nl: Vink deze opties aan als u problemen ondervind met album wachtwoord cookies die niet bewaard blijven. Deze optie zorgt ervoor dat zenphoto sessies in plaats van cookies gebruikt.

en: Visual Thumb selection:
nl: Visuele Thumbselectie:

en: Setting this option places thumbnails in the album thumbnail selection list (the dropdown list on each album's edit page). In Firefox the dropdown shows the thumbs, but in IE and Safari only the names are displayed (even if the thumbs are loaded!). In albums with many images loading these thumbs takes much time and is unnecessary when the browser won't display them. Uncheck this option and the images will not be loaded.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat thumbnails getoond worden in de album thumbnail selectielijst (de dropdownlijst op de bewerkingspagina van elk album). In Firefox toont de lijst thumbnails, maar in IE en Safari worden alleen de namen getoond (ook als de thumbnails geladen zijn!). In albums met veel afbeeldingen neemt het laden van deze thumbnails veel tijd in beslag wat onnodig is als ze niet getoond worden door de browser. Zet deze optie uit en de afbeeldingen zullen niet geladen worden.

en: Your %s passwords did not match
nl: Uw  %s wachtwoorden komen niet overeen

en: Image Display
nl: Afbeelding tonen

en: Default sort order for images
nl: Standaard sorteervolgorde voor afbeeldingen

en: Image quality:
nl: Afbeeldingkwaliteit:

en: JPEG Compression quality for all images.
nl: JPEG Compressiekwaliteit voor alle afbeeldingen.

en: Thumb quality:
nl: Thumbkwaliteit:

en: JPEG Compression quality for all thumbnails.
nl: JPEG Compressiekwaliteit voor alle thumbnails.

en: Allow upscale:
nl: Opschalen toestaan:

en: Allow images to be scaled up to the requested size. This could	result in loss of quality, so it's off by default.
nl: Sta toe dat afbeeldingen opgeschaald worden naar het gevraagde formaat. Dit kan resulteren in een verlies van kwaliteit, dus standaard staat deze optie uit.

en: Sharpen:
nl: Verscherp:

en: Add a small amount of unsharp mask to images and/or thumbnails. <strong>Warning</strong>: can overload slow servers.
nl: Voeg een kleine hoeveelheid verscherping toe aan afbeeldingen en/of thumbnails. <strong>Waarschuwing</strong>: kan langzame servers overbelasten.

en: Watermark images:
nl: Watermerk afbeeldingen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: cover
nl: bedek

en: % of image
nl: % of afbeelding

en: allow upscale
nl: opschalen toestaan

en: % w,
nl: % b

en: The watermark image (png-24).
nl: De watermerkafbeelding (png-24).

en: Place the image in the %s/watermarks/ folder.
nl: Plaats de afbeelding in de %s/watermarks/ folder.

en: The watermark image is scaled by to cover <em>cover percentage</em> of the image and placed relative to the upper left corner of the	image.
nl: De watermerkafbeelding wordt geschaald  om <em>bedekpercentage</em> te bedekken van de afbeelding en wordt relatief aan de linker bovenhoek van de afbeelding geplaatst.

en: It is offset from there (moved toward the lower right corner) by the <em>offset</em> percentages of the height and width difference between the image and the watermark.
nl: Het wordt vanuit daar ge-offset (richting de rechter onderhoek) met de <em>offset</em> percentages van het hoogte en breedte-verschil tussen de afbeelding en het watermerk.

en: If <em>allow upscale</em> is not checked the watermark will not be made larger than the original watermark image.
nl: Als <em>opschalen toestaan</em> niet aangevinkt is zal het watermark niet groter dan de orginele watermerkafbeelding gemaakt worden.

en: Watermark video thumbs:
nl: Watermerk video thumbs:

en: The watermark image (png-24) that will be overlayed on the video thumbnail (if one exists).
nl: De watermerkafbeelding (png-24) dat over de video thumbnail (als die bestaat) gezet zal worden.

en: Place the image in the %s/watermarks/ folder
nl: Plaats de afbeelding in de %s/watermarks/ folder

en: Full image quality:
nl: Volledige afbeelding kwaliteit:

en: Controls compression on full images.
nl: Regelt compressie op volledige afbeeldingen.

en: Full image protection:
nl: Volledige afbeelding bescherming

en: Unprotected
nl: Onbeschermd

en: Protected view
nl: Beschermd bekijken

en: No access
nl: Geen toegang

en: Disable hotlinking
nl: Hotlinken uitzetten

en: cache the full image
nl: Cache de volledige afbeelding

en: Select the level of protection for full sized images. <em>Download</em> forces a download dialog rather than displaying the image. <em>No&nbsp;access</em> prevents a link to the image from being shown. <em>Protected&nbsp;view</em> forces image processing before the image is diaplayed, for instance to apply a watermark or to check passwords. <em>Unprotected</em> allows direct display of the image.
nl: Selecteer de nate van beveiliging op volledige afbeeldingen. <em>Download</em> forceert een downloadvenster in plaats van het tonen van de afbeelding. <em>Geen&nbsp;toegang</em> voorkomt dat er een koppeling naar de afbeelding getoond wordt. <em>Beschermde&nbsp;weergave</em> forceert een afbeeldingsbewerking voordat de afbeelding getoond wordt, bijvoorbeeld om een watermerk toe te voegen of om wachtwoorden te controleren. <em>Onbeschermd</em> maakt het direct tonen van de afbeelding mogelijk.

en: Disabling hotlinking prevents linking to the full image from other domains. If enabled, external links are redirect to the image page. If you are having problems with full images being displayed, try disabling this setting. Hotlinking is not prevented if <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> is <em>Unprotected</em> or if the image is cached.
nl: Hotlinken uitzetten voorkomt link naar de volledige afbeelding vanaf andere domeinen. Als deze optie aanstaat worden externe links naar de afbeeldingspagina gestuurd. Als u problemen heeft met het tonen van volledige afbeeldingen, probeer dan deze optie uit te zetten. Hotlinken wordt niet voorkomen als <em>Volledige afbeelding bescherming</em> op <em>Onbeschermd</em> staat of als de afbeelding gechached is.

en: If <em>Cache the full image</em> is checked the full image will be loaded to the cache and served from there after the first reference. <em>Full&nbsp;image&nbsp;protection</em> must be set to <em>Protected&nbsp;view</em> for the image to be cached. However, once cached, no protections are applied to the image.
nl: Als <em>Cache de volledige afbeelding</em> ingeschakeld is zal de volledig afbeelding in de cache geladen worden en vanuit daar getoond worden na de eerste referentie. <em>Volledige&nbsp;afbeelding&nbsp;bescherming</em> moet op <em>Beschermde&nbsp;weergave</em> gezet worden zodat een afbeelding gechached kan worden. Echter, eens gechached wordt er geen bescherming toegepast op de afbeelding.

en: Use lock image
nl: Gebruik slotafbeelding

en: Substitute a <em>lock</em> image for thumbnails of password protected albums when the viewer has not supplied the password. If your theme supplies an <code>images/err-passwordprotected.gif</code> image, it will be shown. Otherwise the zenphoto default lock image is displayed.
nl: Vervang een <em>slot</em>afbeelding voor thumbnails van met wachtwoord beveiligde albums als de bezoeker niet het wachtwoord heeft ingevoerd. Als uw thema een <code>images/err-passwordprotected.gif</code> afbeelding bevat, zal deze getoond worden. Anders wordt het standaard zenphoto slotafbeelding getoond.

en: Comments options
nl: Reactieopties

en: Enable comment notification:
nl: Notificatie bij reactie:

en: Email the Admin when new comments are posted
nl: E-mail de admin bij een nieuwe reactie

en: Spam filter:
nl: Spamfilter:

en: The SPAM filter plug-in you wish to use to check comments for SPAM
nl: Het Spamfilter plug-in dat u wenst te gebruiken om reacties op SPAM te checken

en: Require fields:
nl: Verplichte velden:

en: Checked fields must be valid in a comment posting.
nl: Aangevinkte velden moeten geldig zijn bij het versturen van een reactie.

en: There are no themes for which you have rights to administer.
nl: Er zijn geen thema's waarvan u de instellingen aan kunt passen.

en: Theme for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
nl: Thema voor <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Show theme for:
nl: Laat thema zien voor:

en: <strong>Standard options</strong>
nl: <strong>Standaard opties</strong>

en: These image and album presentation options are standard to all themes.
nl: Deze afbeelding en album presentatieopties zijn standaard voor alle thema's.

en: Albums per page:
nl: Albums per pagina:

en: Controls the number of albums on a page. You might need to change	this after switching themes to make it look better.
nl: Het aantal albums per pagina. U moet dit misschien aanpassen na het wisselen van thema zodat het er beter uitziet.

en: Images per page:
nl: Afbeeldingen per pagina:

en: Controls the number of images on a page. You might need to change	this after switching themes to make it look better.
nl: Het aantal afbeeldingen per pagina. U moet dit misschien aanpassen na het wisselen van thema zodat het er beter uitziet.

en: Thumb size:
nl: Thumbgrootte:

en: Default thumbnail size and scale.
nl: Standaard thumbnail grootte en schaal.

en: Crop thumbnails:
nl: Knip thumbnails af:

en: If checked the thumbnail will be a centered portion of the	image with the given width and height after being resized to <em>thumb	size</em> (by shortest side).
nl: Als aangevinkt zal de thumbnail een gecentreerd gedeelte worden van de afbeelding met de ingevoerde breedte en hoogte na geresized te zijn naar <em>thumb grootte</em> (vanuit de kortste zijde)

en: Otherwise, it will be the full image resized to <em>thumb size</em> (by shortest side).
nl: Anders wordt de volledige afbeelding geresized naar <em>thumb grootte</em> (vanuit de kortste zijde).

en: Crop thumbnail width:
nl: Thumbnail afknip breedte:

en: The <em>thumb crop width</em> is the maximum width when height is the shortest side
nl: De <em>thumbnail afknip breedte</em> is de maximale breedte als de hoogte de kortste zijde is

en: Crop thumbnail height:
nl: Thumbnail afknip hoogte:

en: The <em>thumb crop height</em> is the maximum height when width is the shortest side
nl: De <em>thumbnail afknip hoogte</em> is de maximale hoogte als de breedte de kortste zijde is

en: Image size:
nl: Afbeeldingsgrootte:

en: Default image display width.
nl: Standaard afbeeldings toonbreedte:

en: Images size is longest size:
nl: Afbeeldingsgrootte is langste zijde:

en: If this is checked the longest side of the image will be <em>image size</em>.
nl: Als aangevinkt is de langste zijde van de afbeelding de <em>afbeeldingsgrootte</em>.

en: Otherwise, the <em>width</em> of the image will	be <em>image size</em>.
nl: Anders wordt de <em>breedte</em> van de afbeelding de <em>afbeeldingsgrootte</em>.

en: Custom index page:
nl: Eigen indexpagina:

en: If this option is not empty, the Gallery Index URL that would normally link to the theme <code>index.php</code> script will instead link to this script. This option applies only to the main theme for the <em>Gallery</em>.
nl: Als deze optie niet leeg is zal de Galerij-index URL, die normaal gesproken naar het <code>index.php</code> script van het thema refereert, nu naar dit script refereren. Deze optie is alleen van toepassing op het hoofdthema van de <em>Galerij</em>.

en: <strong>Custom theme options</strong>
nl: <strong>Unieke themaopties</strong>

en: The following are options specifically implemented by the theme.
nl: De volgende opties zijn specifiek geimplementeerd door het thema.

en: Plugin Options
nl: Pluginopties

en: Expand plugin options
nl: Klap alle pluginopties uit

en: Collapse all plugin options
nl: Klap alle pluginopties in

en: There are no plugin options to administer.
nl: Er zijn geen pluginoptie's om te beheren.

en: Plugins provide optional functionality for Zenphoto.
nl: Plugins zorgen voor optionele functionaliteit voor Zenphoto.

en: They may be provided as part of the Zenphoto distribution or as offereings from third parties.
nl: Ze kunnen meegeleverd worden als onderdeel van de Zenphoto distributie of als aanbieding van derde partijen.

en: Plugins are placed in the <code>zp-core/plugins</code> folder and are automatically discovered.
nl: Plugins worden geplaatst in de <code>zp-core/plugins</code> folder en worden automatisch herkend.

en: If the plugin checkbox is checked, the plugin will be loaded and its functions made available to theme pages. If the checkbox is not checked the plugin is disabled and occupies no resources.
nl: Als de plugin checkbox aangevinkt is zullen plugins ingeloaden worden en hun functionaliteiten beschikbaar worden op themapagina's. Als de checkbox niet aangevinkt is, is de plugin uitgeschakeld en zal hij geen serverbronnen gebruiken.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_description</em> string!</strong> Try removing semicolons from string.
nl: <strong>Fout bij het parseren van de <em>plugin_description</em> string!</strong> Probeer puntkomma's uit de string te verwijderen.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_author</em> string!</strong> Try removing semicolons from string.
nl: <strong>Fout bij het parseren van de <em>plugin_author</em> string!</strong> Probeer puntkomma's uit de string te verwijderen.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_version</em> string!</strong> Try removing semicolons from string.
nl: <strong>Fout bij het parseren van de <em>plugin_version</em> string!</strong> Probeer puntkomma's uit de string te verwijderen.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_URL</em> string!</strong> Try removing semicolons from string.
nl: <strong>Fout bij het parseren van de <em>plugin_URL</em> string!</strong> Probeer puntkomma's uit de string te verwijderen.

en: <strong>Error parsing <em>plugin_disable</em> string!</strong> Try removing semicolons from string.
nl: <strong>Fout bij het parseren van de <em>plugin_disable</em> string!</strong> Probeer puntkomma's uit de string te verwijderen.

en: Usage information
nl: Gebruiksinformatie

en: Author
nl: Auteur

en: Refresh Database
nl: Ververs de Database

en: Finished refreshing the database
nl: Klaar met het verversen van de database

en: Database refresh is incomplete
nl: Database verversing is incompleet

en: We're all set to refresh the database
nl: We zijn klaar om de database te verversen

en: Continue refreshing the database.
nl: Ga door met het verversen van de database.

en: Finished refershing the metadata
nl: Klaar met het verversen van de metadata

en: Metadata refresh is incomplete
nl: Metadata verversing is incompleet

en: We're all set to refresh the metadata
nl: We zijn klaar om de metadata te verversen

en: Continue refreshing the metadata.
nl: Ga door met het verversen van de metadata

en: This process should continue automatically. If not press:
nl: Dit proces zou automatisch moeten doorgaan. Gebeurt dit niet, druk dan op:

en: Continue!
nl: ga door!

en: database connected
nl: database verbonden

en: <em>%s</em> not found
nl: <em>%s</em> niet gevonden

en: We're all set to refresh the metadata for <em>%s</em>
nl: We zijn klaar om het de metadata voor <em>%s</em> te verversen:

en: Refresh image metadata.
nl: Ververs afbeeldingmetadata.

en: Go!
nl: Gaan!

en: database not connected
nl: database niet verbonden

en: Check the zp-config.php file to make sure you've got the right username, password, host, and database. If you haven't created the database yet, now would be a good time.
nl: Controleer het zp-config.php bestand om er zeker van te zijn dat u de juiste gebruikersnaam, wachtwoord, host en database heeft ingevuld. Als u de database nog niet aangemaakt heeft is het daar nu een goed moment voor.

en: Tag Management
nl: Tag Beheer

en: Sort the tags alphabetically
nl: Sorteer de tags alfabetisch

en: Order alphabetically
nl: Sorteer alfabetisch

en: Sort the tags by most used
nl: Sorteer de tags op meest gebruikt

en: Order by most used
nl: Sorteer op meest gebruikt

en: Delete tags from the gallery
nl: Verwijder tags uit de galerij

en: Rename tags
nl: Hernoem tags

en: New tags
nl: Nieuwe tags

en: delete checked tags
nl: Verwijder geselecteerde tags

en: Delete all the tags checked above.
nl: Verwijder al de hierboven geselecteerde tags

en: To delete tags from the gallery, place a checkmark in the box for each tag you wish to delete then press the <em>delete checked tags</em> button. The brackets contain the number of times the tag appears.
nl: Om de tags uit een galerij te verwijderen, plaats een vinkje in de box voor elke tag die u wilt verwijderen en druk daarna op de <em>verwijder geselecteerde tags</em> button. Tussen de haakjes staat het aantal keer dat een tag voorkomt.

en: rename tags
nl: hernoem tags

en: Save all the changes entered above.
nl: Sla alle hierboven ingevulde veranderingen op.

en: To change the value of a tag enter a new value in the text box in front of the tag. Then press the <em>rename tags</em> button
nl: Om de naam van een tag te veranderen voert u een nieuwe waarde in de tekstbox voor de tag in. Druk daarna op de <em>hernoem tags</em> button

en: save new tags
nl: Sla nieuwe tags op

en: Add all the tags entered above.
nl: Voeg alle hierboven ingevoerde tags toe.

en: Add tags to the list by entering their names in the input fields of the <em>New tags</em> list. Then press the <em>save new tags </em>button
nl: Voeg tags toe aan de lijst door hun naam in de inputvelden van de <em>Nieuwe tags</em> lijst te zetten. Druk daarna op de <em>sla nieuwe tags op</em> button

en: no theme assigned, defaulting to Gallery theme
nl: geen thema toegekend, wordt op het standaard Galerij thema gezet

en: Show theme for:
nl: Laat thema zien voor:

en: Current theme for <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>
nl: Huidige thema voor <code><strong>%1$s</strong></code>: <em>%2$s</em>

en: Clear theme assignment
nl: Reset thema toekenning

en: Themes allow you to visually change the entire look and feel of your gallery. Theme files are located in your
nl: Thema's stellen u in staat om de gehele look en feel van je galerij aan te passen. Themabestanden kunt u vinden in uw

en: folder. You can download more themes from the
nl: folder. U kunt meer thema's downloaden van de

en: zenphoto themes page
nl: zenphoto thema's pagina

en: Place the downloaded themes in the
nl: Plaats de gedownloade thema's in de

en: folder and they will be available for your use.
nl: folder en ze zijn klaar om te gebruiken

en: Set this as your theme
nl: Gebruik dit als uw thema

en: Use this Theme
nl: Gebruik dit Thema

en: Assign this as your album theme
nl: Ken dit toe als uw albumthema

en: Assign Theme
nl: Thema Toekennen

en: Current Theme
nl: Huidig Thema

en: The album couldn't be created in the 'albums' folder. This is usually a permissions problem. Try setting the permissions on the albums and cache folders to be world-writable using a shell:
nl: Het album kon niet worden aangemaakt in de 'albums' folder. Dit is gewoonlijk een permissies probleem. Probeer de permissies op de albums en cache folders op world-writable te zetten door gebruik te maken van een shell:

en: or use your FTP program to give everyone write permissions to those folders.
nl: of gebruik uw FTP programma om iedereen schrijfrechten te geven op die folders.

en: You must upload at least one file.
nl: U moet minimaal één bestand uploaden.

en: You must enter a folder name for your new album.
nl: U moet een foldernaam voor uw nieuwe album invoeren.

en: You've most likely exceeded the upload limits. Try uploading fewer files at a time, or use a ZIP file.
nl: U heeft waarschijnlijk de uploadlimiet overschreden. Probeer minder bestanden tegelijk up te loaden, of gebruik een ZIP bestand.

en: There was an error submitting the form. Please try again. If this keeps happening, check your server and PHP configuration (make sure file uploads are enabled, and upload_max_filesize is set high enough)
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het versturen van het formulier. Probeer a.u.b opnieuw. Als dit blijft gebruiker, controleer uw server en PHP configuratie (file uploads moeten toegestaan zijn en upload_max_filesize staat hoog genoeg)

en: If you think this is a bug, file a bug report. Thanks!
nl: Als u denkt dat dit een bug is, stuur een bugreport in. Bedankt!

en: Upload Photos
nl: Upload Foto's

en: This web-based upload accepts ZenPhoto formats: %s, %s, and %s.
nl: Deze webgebaseerde upload accepteerd de Zenphoto formaten: %s, %s, en %s.

en: You can also upload a <strong>ZIP</strong> archive containing any of those file types.
nl: U kunt ook een <strong>ZIP</strong> bestand met daarin elk van deze afbeeldingsformaten uploaden.

en: The maximum size for any one file is
nl: De maximumgrootte voor een enkel bestand is

en: Don't forget, you can also use
nl: Vergeet niet, u kunt ook

en: to upload folders of images into the albums directory!
nl: gebruiken om folders met afbeeldingen direct in de albums directory te uploaden.

en: Something went wrong...
nl: Er is iets misgegaan....

en: There was an error submitting the form. Please try again.
nl: Er was een fout tijdens het versturen van het formulier. Probeer a.u.b opnieuw.

en: PHP Safe Mode Restrictions in effect!
nl: PHP Safe Mode Restricties in werking!

en: Zenphoto may be unable to perform uploads when PHP Safe Mode restrictions are in effect
nl: Het is mogelijk dat Zenphoto geen uploads kan verwerken als PHP Safe Mode restricties in werking zijn

en: That name is already used.
nl: Die naam is al in gebruik.

en: This upload has to have a folder. Type a title or folder name to continue...
nl: Deze upload heeft een folder nodig. Vul een titel of foldernaam in om door te gaan...

en: Upload to:
nl: Upload naar:

en: Make a new Album
nl: Maak een nieuw Album

en: and
nl: en

en: Publish the album so everyone can see it.
nl: Publiceer het album zodat iedereen het kan zien.

en: called:
nl: genaamd:

en: with the folder name:
nl: met de foldernaam:

en: Auto-generate
nl: Auto-genereer

en: Doesn't reload!
nl: Herlaad niet!

en: Add more upload boxes
nl: Voeg meer uploadboxen toe

en: (won't reload the page, but remember your upload limits!)
nl: (herlaad de pagina niet, maar denk aan uw uploadlimieten!)

en: Subalbum order saved
nl: Subalbum volgorde opgelsagen

en: Edit Album:
nl: Bewerk Album:

en: Back to the list of albums (go up one level)
nl: Terug naar de lijst van albums (één niveau omhoog)

en: Sort Album
nl: Sorteer Album

en: You must supply a  password.
nl: U moet een wachtwoord invoeren.

en: Your passwords did not match.
nl: Uw wachtwoorden komen niet overeen.

en: Changes saved
nl: Wijzigingen opgeslagen

en: There was an error with a move, copy, or rename operation.
nl: Er was een fout tijdens een verplaats, kopieer of hernoembewerking.

en: Images uploaded
nl: Afbeeldingen geupload

en: Images
nl: Afbeeldingen

en:  descending
nl: aflopend

en: Current sort: %1$s%2$s.
nl: Huidige sorteering: %1$s%2$s.

en: Drag the albums into the order you wish them displayed.
nl: Sleep de albums in de volgorde waarin u ze wilt tonen.

en: Select an album to edit its description and data, or
nl: Selecteer een album om de beschrijving of data te bewerken, of

en: mass-edit all album data
nl: massa-bewerk alle albumdata

en: Has Password
nl: Heeft Wachtwoord

en: Published/Unpublished
nl: Gepubliceerd/Ongepubliceerd

en: Cache	the album
nl: Cache	het album

en: Refresh image metadata
nl: Ververs afbeelding metadata

en: Reset	hitcounters
nl: Reset	hittellers

en: Save Order
nl: Sla volgorde op

en: Click the images for a larger version
nl: Klik op de afbeeldingen voor een grotere versie

en: expand all fields
nl: klap alle velden uit

en: collapse all fields
nl: klap alle velden in

en: Display images by:
nl: Toon afbeeldingen op:

en: save changes
nl: bewaar wijzigingen

en: Select as album thumbnail.
nl: Selecteer als album thumbnail.

en: Title:
nl: Titel:

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Hit counter: <strong>%u</strong>
nl: Hitteller: <strong>%u</strong>

en: Rename File
nl: Hernoem Bestand

en: Are you sure you want to select this image for deletion?
nl: Weet u zeker dat u deze afbeelding wilt selecteren voor verwijdering?

en: Delete image.
nl: Verwijder afbeelding.

en: Image will be deleted when changes are saved.
nl: Afbeeldingen zullen verwijderd worden wanneer de wijzigingen worden opgeslagen

en: City:
nl: Plaats:

en: State:
nl: Provincie:

en: Country:
nl: Land:

en: Credit:
nl: Krediet:

en: show more fields
nl: toon meer velden

en: show fewer fields
nl: toon minder velden

en: Save Successful
nl: Succesvol opgeslagen

en: Edit All Albums in
nl: Bewerk alle Albums in

en: Back to the list of albums (go up a level)
nl: Terug naar de lijst van albums (één niveau omhoog)

en: Edit Gallery
nl: Bewerk Galerij

en: Album order saved
nl: Albumvolgorde opgeslagen

en: Edit this album
nl: Bewerk dit album

en: There are no albums for you to edit.
nl: Er zijn geen albums om te bewerken

en: zenphoto Administration
nl: zenphoto Administratie

en: Could not connect to  <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>
nl: Kon geen verbinding maken met <a href="http://www.zenphoto.org">zenphoto.org</a>

en: zenphoto version %s is available.
nl: zenphoto versie %s is beschikbaar.

en: You are running the latest zenphoto version.
nl: U gebruikt de laatste zenphoto versie.

en: Check for zenphoto update.
nl: Controleer op zenphoto update.

en: Cache has been purged
nl: Cache is verwijdert

en: <strong>Upload</strong> pictures.
nl: <strong>Upload</strong> afbeeldingen.

en: <strong>Edit</strong> titles, descriptions, and other metadata.
nl: <strong>Wijzig</strong> titels, beschrijvingen en andere metadata.

en: Edit or delete <strong>comments</strong>.
nl: Wijzig of verwijder <strong>reacties</strong>.

en: Browse your <strong>gallery</strong> and edit on the go.
nl: Bekijk uw <strong>galerij</strong> en bewerk hem tegelijkertijd.

en: 10 Most Recent Comments
nl: 10 Meest Recente Reacties

en: %1$s commented on %2$s:
nl: %1$s reageerde op %2$s:

en: Gallery Maintenance
nl: Galerij Onderhoud

en: Your database is
nl: Uw database is

en: Tables are prefixed by
nl: Tabelnamen worden voorafgegaan door

en: Cleans the database and removes any orphan entries for comments, images, and albums.
nl: Ruimt de database op en verwijdert wees geworden reacties, afbeeldingen en albums.

en: Refresh the Database
nl: Ververs de Database

en: Clears the image cache. Images will be re-cached as they are viewed. To clear the cache and renew it, use the <em>Pre-Cache Images</em> button below.
nl: Leegt de afbeeldingencache. Afbeeldingen worden her-cached als ze worden bekijken. Om de cache te verwijderen en hem te vernieuwen kunt u de <em>Pre-Cache Afbeeldingen</em> button hieronder gebruiken.

en: Purge Cache
nl: Verwijder Cache

en: Finds newly uploaded images that have not been cached and creates the cached version. It also refreshes the numbers above. If you have a large number of images in your gallery you might consider using the <em>pre-cache image</em> link for each album to avoid swamping your browser.
nl: Vind nieuw geuploade afbeeldingen die nog niet gecached zijn en creëert de gecachede versie. Het ververst ook de nummers hierboven. Als u een grote hoeveelheid afbeeldingen in uw galerij heeft kunt u ook gebruik maken van de <em>pre-cache afbeelding</em> link voor elk album om te voorkomen dat uw browser vastloopt.

en: Forces a refresh of the EXIF and IPTC data for all images.
nl: Forceert een verversing van de EXIF en IPTC data voor alle afbeeldingen.

en: Sets all album and image hitcounters to zero.
nl: Zet alle album en afbeeldings-hittellers op nul.

en: Gallery Stats
nl: Galerij Statistieken

en: <strong>%1$u</strong> images (%2$u not visible)
nl: <strong>%1$u</strong> afbeeldingen (%2$u niet zichtbaar)

en: <strong>%u</strong> images
nl: <strong>%u</strong> afbeeldingen

en: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u not published)
nl: <strong>%1$u</strong> albums (%2$u niet gepubliceerd)

en: <strong>%1$u</strong> comments (%2$u in moderation)
nl: <strong>%1$u</strong> reacties (%2$u in moderatie)

en: <strong>%u</strong> comments
nl: <strong>%u</strong> reacties

en: Could not create zip file.
nl: Kon geen zip bestand aanmaken.

en: Could not create tar file.
nl: Kon geen tar bestand aanmaken.

en: Could not create bzip2 file.
nl: Kon geen bzip2 bestand aanmaken.

en: Could not create gzip file.
nl: Kon geen gzip bestand aanmaken.

en: Can only use download_file() if archive is in memory. Redirect to file otherwise, it is faster.
nl: Kan alleen download_file() gebruiken als het archief in het geheugen is. Verwijs anders naar het bestand, wat sneller is.

en: Could not add %s to archive because the filename is too long.
nl: Kon %s niet aan het archief toevoegen omdat de bestandsnaam te lang is.

en: Could not open file %s for reading. It was not added.
nl: Kon %s niet openen om te lezen. Het is niet toegevoegd.

en: This script does not support extracting this type of tar file.
nl: Dit script ondersteund het uitpakken van dit type tar bestand niet.

en: Could not extract from %s it is corrupt.
nl: Kon niet uitpakken van %s, het is corrupt.

en: %s already exists.
nl: %s bestaat al.

en: Could not open %s for writing.
nl: Kon het bestand %s niet openen voor schrijven.

en: Could not open sfx module from %s
nl: Kon de sfx module niet openen vanaf %s

en: You are receiving this e-mail because of a password reset request on your Zenphoto gallery from a user who tried to log in as %s.
nl: U ontvangt deze e-mail vanwege een wachtwoord reset aanvraag op uw Zenphoto galerij van een gebruiker die heeft geprobeert in te loggen als %s.

en: To reset your Zenphoto Admin passwords visit: %s
nl: Om uw Zenphoto Admin wachtwoord te resetten gaat u naar: %s

en: If you do not wish to reset your passwords just ignore this message. This ticket will automatically expire in 3 days.
nl: Als u uw wachtwoord niet wilt reset kunt u dit bericht negeren. Het ticket zal automatisch over 3 dagen verlopen.

en: The Zenphoto information you requested
nl: De Zenphoto informatie die u aangevraagd heeft

en: Error: The album %s cannot be found.
nl: Error: Het album %s kon niet gevonden worden.

en: Error: The album %s is not readable.
nl: Error: Het album %s is niet leesbaar.

en: Error: The 'albums' directory (%s) cannot be found.
nl: Error: De 'albums' directory (%s) kon niet gevonden worden.

en: Error: The 'albums' directory (%s) is not readable.
nl: Error: De 'albums' directory (%s) is niet leesbaar.

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Method Not Allowed
nl: Methode Niet Toegestaan

en: MySQL Error: The PHP MySQL extentions have not been installed. Please ask your administrator to add MySQL support to your PHP installation.
nl: MySQL Error: De PHP MySQL extensies zijn niet geinstalleerd. Vraag a.u.b uw administratir om MySQL support aan uw PHP installatie toe te voegen.

en: MySQL Error: Zenphoto could not connect to the database server.
nl: MySQL Error: Zenphoto kon geen verbinding maken met de database server.

en: Check your <strong>zp-config.php</strong> file for the correct <em><strong>host</strong>, <strong>user name</strong>, and <strong>password</strong></em>.
nl: Controleer uw <strong>zp-config.php</strong> bestand voor de juiste <em><strong>host</strong>, <strong>gebruikersnaam</strong> en <strong>wachtwoord</strong></em>.

en: Note that you may need to change the <em>host</em> from localhost if your web server uses a separate MySQL server, which is common in large shared hosting environments like Dreamhost and GoDaddy.
nl: Merk op dat u de waarde <em>host</em> van localhost moet wijzigen if uw webserver een aparte MySQL server gebruikt, wat gebruikelijk is bij grote gedeelde hostingsomgevingen als Dreamhost en GoDaddy.

en: Also make sure the server is running, if you control it.
nl: Wees er ook zeker van dat de server draait, als u hem beheert.

en: MySQL Error: The database is connected, but Zenphoto could not select the database %s.
nl: MySQL Error: Er is verbinding met de database, maar Zenphoto kon de database %s niet selecteren.

en: Make sure it already exists, create it if you need to.
nl: Controleer dat hij al bestaat, maak hem aan als dat nodig is.

en: Also make sure the user you're trying to connect with has privileges to use this database.
nl: Controller ook dat de gebruiker waarmee u probeert te verbinding rechten heeft om deze database te gebruiken.

en: MySQL Query ( <em>%1$s</em> ) failed. Error: %2$s
nl: MySQL Query ( <em>%1$s</em> ) mislukt. Error: %2$s

en: It looks like your zenphoto tables haven't been created.
nl: Het lijkt erop dat uw zenphoto tabellen niet aangemaakt zijn.

en: You may need to run <a href="%s/%s/setup.php">the setup script.</a>
nl: U moet misschien <a href="%s/%s/setup.php">het setupscript uitvoeren.</a>

en: Zenphoto Image Processing Error: %s
nl: Zenphoto Afbeelding Verwerkingsfout: %s

en: Image: [<code>%s</code>]
nl: Afbeelding: [<code>%s</code>]

en: Arguments:
nl: Argumenten:

en: size =
nl: grootte =

en: width =
nl: breedte =

en: height =
nl: hoogte =

en: quality =
nl: kwaliteit =

en: crop =
nl: uitsnede =

en: The GD Library is not installed or not available.
nl: De GD Library is niet geinstalleerd of niet beschikbaar.

en: Image not found or is unreadable.
nl: Afbeelding niet gevonden of niet leesbaar.

en: Unknown error! Please report to the developers at <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>
nl: Onbekende error! Rapporteer a.u.b aan de ontwikkelaars op <a href="http://www.zenphoto.org/">www.zenphoto.org</a>

en: <strong>Zenphoto error:</strong> zp-config.php not found. Perhaps you need to run <a href="%s/setup.php">setup</a> (or migrate your old config.php)
nl: <strong> Zenphoto error:</strong> zp-config.php niet gevonden. Misschien moet u <a href="%s/setup.php">setup</a> uitvoeren (of uw oude config.php overzetten)

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Camera Maker
nl: Cameraproducent

en: Camera Model
nl: Cameramodel

en: Shutter Speed
nl: Sluitersnelheid

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

en: 35mm Equivalent Focal Length
nl: Brandpuntsafstand (35mm-equivalent)

en: ISO Sensitivity
nl: ISO Gevoeligheid

en: Time Taken
nl: Gemaakt Op

en: Exposure Compensation
nl: Belichtingscompensatie

en: Metering Mode
nl: Methode Lichtmeting

en: Flash Fired
nl: Flits

en: Original Width
nl: Orginele Breedte

en: Original Height
nl: Orginele Hoogte

en: Contrast Setting
nl: Contrast

en: Sharpness Setting
nl: Scherpheid

en: Saturation Setting
nl: Saturatie

en: White Balance
nl: Witbalans

en: Subject Distance
nl: Onderwerpafstand

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Latitude Reference
nl: Breedtegraad Verwijzing

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Longitude Reference
nl: Lengtegraad Verwijzing

en: Altitude
nl: Hoogtegraad

en: Altitude Reference
nl: Hoogtegraad Verwijzing

en: ERROR: Assertion failed in
nl: ERROR: Bewerking mislukt in

en: Page access %2$s (%1$s)
nl: Paginatoegang %2$s (%1$s)

en: Too few arguments! Image not found.
nl: Te weinig argumenten! Afbeelding niet gevonden.

en: The cache directory does not exist. Please create it and set the permissions to 0777.
nl: De cache directory bestaat niet. Maak deze a.u.b aan en zet de permissies op 0777.

en: The cache directory is not writable! Attempts to chmod didn't work.
nl: De cache directory is niet schrijfbaar! Pogingen om te chmodden zijn mislukt.

en: Image not found; file does not exist.
nl: Afbeelding niet gevonden; bestand bestaat niet.

en: Abort
nl: Breek af

en: Missing zlib extensions
nl: Missende zlib extensies

en: Invalid number / type of arguments
nl: Ongelig aantal / type argumenten

en: Invalid variable type p_filelist
nl: Ongelig type variable p_filelist

en: Invalid variable type %s for p_filelist
nl: Ongelig type variable %s voor p_filelist

en: Unable to open archive %s in binary read mode
nl: Niet in staat om archief %s in binaire leesmodus te openen

en: No file with filename
nl: Geen bestand met bestandsnaam

en: Invalid variable type p_archive_to_add
nl: Ongelig type variabele p_archive_to_add

en: Missing archive file
nl: Missend archiefbestand

en: Unable to read archive
nl: Niet in staat om het archief te lezen

en: Invalid optional parameter %s for this method
nl: Ongeldige optionele parameter %s voor deze methode

en: Missing parameter value for option
nl: Missende parameterwaarde voor optie

en: Wrong parameter value for option
nl: Verkeerde parameterwaarde voor optie

en: Value must be integer, string or array for option
nl: Waarde moet een nummer, string of array zijn voor optie

en: Too many values in index range for option
nl: Te veel waardes in indexreeks voor optie

en: Invalid order of index range for option
nl: Ongeldige volgorde van indexreeks voor optie

en: Function %1$s is not an existing function for option %2$s
nl: Functie %1$s is geen bestaande functie voor optie %2$s

en: Unknown parameter
nl: Onbekende parameter

en: Missing mandatory parameter
nl: Missende verplichte parameter

en: Invalid file attribute
nl: Ongeldig bestandattribuut

en: Invalid type %1$s String expected for attribute %2$s
nl: Ongeldig type %1$s String verwacht voor attribuut %2$s

en: Invalid empty filename for attribute
nl: Ongeldige lege bestandsnaam voor attribuut

en: Invalid empty short filename for attribute
nl: Ongeldige lege korte bestandsnaam voor attribuut

en: Invalid empty full filename for attribute %s
nl: Ongeldige lege volledige bestandsnaam voor attribuut %s

en: Invalid type %1$s Integer expected for attribute %2$s
nl: Ongeldig type %1$s  Nummer verwacht voor attribuut %2$s

en: File
nl: Bestand

en: Unable to open temporary file %s in binary write mode
nl: Niet in staat om tijdelijk bestand %s in binaire schrijfmodus te openen

en: Zip file %s already open
nl: Zipbestand %s is al geopend

en: Unable to open archive %1$s in %2$s mode
nl: Niet in staat om archief %1$s in %2$s modus te openen

en: File %s does not exists
nl: Bestand %s bestaat niet

en: Invalid file list parameter (invalid or empty list)
nl: Ongeldige bestandslijst parameter (ongeldige of lege lijst)

en: Unable to open file %s in binary read mode
nl: Niet in staat om bestand %s in binaire leesmodus te openen

en: Invalid archive size
nl: Ongelidige archiefgrootte

en: Filename %1$s is compressed by an unsupported compression method (%2$s)
nl: Bestand %1$s is gecomprimeerd met een niet ondersteunde compressiemethode (%2$s)

en: Unsupported encryption for filename %s
nl: Niet ondersteunde encryptie voor bestandnaam %s

en: Filename %s is outside PCLZIP_OPT_EXTRACT_DIR_RESTRICTION
nl: Bestandsnaam %s is buiten PCLZIP_OPT_EXTRACT_DIR_RESTRICTION

en: Filename %s is already used by an existing directory
nl: Bestandnaam %s al in gebruik door een bestaande directory

en: Filename %s exists and is write protected
nl: Bestandnaam %s bestaat al en is beschermd tegen schrijven

en: Newer version of %s exists and option PCLZIP_OPT_REPLACE_NEWER is not selected
nl: Nieuwere versie van %s bestaat en optie PCLZIP_OPT_REPLACE_NEWER is niet geselecteerd

en: Invalid archive structure
nl: Ongeldige archiefstructuur

en: Invalid block size :
nl: Ongeldige blokgrootte:

en: Unable to go to the end of the archive
nl: Niet in staat om naar het eind van het archief te gaan

en: Unable to seek back to the middle of the archive
nl: Niet in staat om terug naar het midden van het archief te gaan

en: Unable to find End of Central Dir Record signature
nl: Niet in staat om de End of Central Dir Record signature te vinden

en: Invalid End of Central Dir Record size :
nl: Ongeldige End of Central Dir Record grootte :

en: The central dir is not at the end of the archive.
nl: De centrale directory is niet aan het eind van het archief.

en: Some trailing bytes exists after the archive.
nl: Er zijn enkele bytes achter het archief gevonden.

en: Unable to create directory
nl: Niet instaat om te creëeren, directory

en: Unable to open archive file %s in binary write mode
nl: Niet in staat om archiefbestand %s in binaire schrijfmodus te openen

en: create
nl: aanmaken

en: Zen Photo Setup
nl: Zenphoto Setup

en: Zenphoto has detected that you're upgrading to a new version.
nl: Zenphoto heeft gedetecteerd dat u upgrade naar een nieuwe versie.

en: Welcome to Zenphoto! This page will set up Zenphoto on your web server.
nl: Welkom bij Zenphoto! Deze pagina zal Zenphoto op uw webserver installeren.

en: Systems Check:
nl: Controle van Systemen:

en: [<em>%s</em> does not exist]
nl: [<em>%s</em> bestaat niet]

en: [<em>%s</em> does not exist and <strong>setup</strong> could not create it]
nl: [<em>%s</em> bestaat niet en <strong>setup</strong> kon het niet aanmaken]

en: You must create the folder <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.
nl: U moet de volgende folder aanmaken: <em>%1$s</em><br /><code>mkdir(%2$s, 0777)</code>.

en: [<em>%s</em> is not writeable and <strong>setup</strong> could not make it so]
nl: [<em>%s</em> is niet schrijfbaar en <strong>setup</strong> kon het niet aanpassen]

en: Change the permissions on the <code>%1$s</code> folder to be writable by the server (<code>chmod 777 %2$s</code>)
nl: Pas de rechten van de <code>%1$s</code> folder aan zodat deze schrijfbaar zijn door de server (<code>chmod 777 %2$s</code>)

en: PHP version %s
nl: PHP versie %s

en: Version %s or greater is required.
nl: Versie %s of hoger is benodigd.

en: [is set]
nl: [is gezet]

en: Zenphoto functionality is reduced when PHP <code>safe mode</code> restrictions are in effect.
nl: Zenphoto functionaliteit is gereduceerd wanneer PHP <code>safe mode</code> restricties in werking zijn.

en: [is enabled]
nl: [is ingeschakeld]

en: You should consider disabling <code>magic_quotes_gpc</code>. For more information <a href="http://www.zenphoto.org/2008/08/troubleshooting-zenphoto/#25" target="_new">click here</a>.
nl: U zou moeten overwegen om <code>magic_quotes_gpc</code> uit te zetten. Voor meer informatie <a href="http://www.zenphoto.org/2008/08/troubleshooting-zenphoto/#25" target="_new">klik hier</a>.

en: is not installed
nl: is niet geinstalleerd

en: You need to install GD support in your PHP
nl: U moet GD support in uw PHP installeren

en: Your PHP GD does not support %1$s, or %2$s
nl: Uw PHP GD ondersteund geen %1$s, of %2$s

en: Your PHP GD does not support %1$s
nl: Uw PHP GD ondersteund geen %1$s

en: To correct this you should install GD with appropriate image support in your PHP
nl: Om dit op te lossen moet u GD installeren met juiste afbeeldingsondersteuning in uw PHP

en: Your PHP GD does not support %1$s, %2$s, or %3$s
nl: Uw PHP GD onderstreund geen %1$s, %2$s, of %3$s

en: To correct this you need to install GD with appropriate image support in your PHP
nl: Om dit op te lossen moet u GD installeren met juiste afbeeldingsondersteuning in uw PHP

en: PHP GD image support
nl: PHP GD afbeeldingen ondersteuning

en: The unsupported image types will not be viewable in your albums.
nl: De niet ondersteunde afbeeldingstypes zullen niet weergegeven worden in uw albums.

en: PHP <code>glob()</code> support
nl: PHP <code>glob()</code> ondersteuning

en: is disabled
nl: is uitgeschakeld

en: You need to set the define <code>SAFE_GLOB</code> to <code>true</code> in <code>functions.php</code>
nl: U moet de definitie van <code>SAFE_GLOB</code> op <code>true</code> zetten in <code>functions.php</code>

en: PHP <code>gettext()</code> support
nl: PHP <code>gettext()</code> ondersteuning

en: [is not present]
nl: [is niet aanwezig]

en: Localization of Zenphoto currently requires native PHP <code>gettext()</code> support
nl: Localisatie van Zenphoto vereist op dit moment  PHP <code>gettext()</code> ondersteuning.

en: failed
nl: mislukt

en: Locale functionality is not implemented on your platform or the specified locale does not exist. Language translation may not work.
nl: Localisatiefunctionaliteit is niet geimplementeerd op uw platform of de betreffende localisatie bestaat niet. Het is mogelijk dat vertalingen niet werken.

en: PHP <code>mbstring</code> package
nl: PHP <code>mbstring</code> pakket

en: Strings generated internally by PHP may not display correctly. (e.g. dates)
nl: Strings intern gegenereerd door PHP kunnen foutief getoond worden. (bijv. data)

en:  PHP MySQL support
nl: PHP MySQL ondersteuning

en: You need to install MySQL support in your PHP
nl: U moet MySQL ondersteuning in uw PHP installeren

en: file
nl: bestand

en: [does not exist]
nl: [bestaat niet]

en: Edit the <code>zp-config.php.source</code> file and rename it to <code>zp-config.php</code>
nl: Bewerk het bestand <code>zp-config.php.example</code> en hernoem het naar <code>zp-config.php</code>

en: You can find the file in the "zp-core" directory.
nl: U kunt het bestand vinden in de "zp-core" directory.

en: Fill in the missing information below and <strong>setup</strong> will attempt to update your <code>zp-config.php</code> file.
nl: Vul de ontbrekende informatie hieronder in en <strong>setup</strong> zal proberen om uw <code>zp-config.php</code> bestand te updaten.

en: MySQL admin user
nl: MySQL admin gebruiker

en: MySQL admin password
nl: MySQL admin wachtwoord

en: Database table prefix
nl: Database tabel voorvoegsel

en: required
nl: benodigd

en: You have not set your <strong>MySQL</strong> <code>user</code>, <code>password</code>, etc. in your <code>zp-config.php</code> file and <strong>setup</strong> is not able to write to the file.
nl: U heeft uw <strong>MySQL</strong> <code>gebruiker</code>, <code>wachtwoord</code>, etc. niet in uw <code>zp-confgi.php</code> bestand gezet en <strong>setup</strong> is niet in staat om naar het bestand te schrijven.

en: connect to MySQL
nl: verbinden naar MySQL

en: Could not connect to the <strong>MySQL</strong> server. Check the <code>user</code>, <code>password</code>, and <code>database host</code> in your <code>zp-config.php</code> file and try again.
nl: Kon niet verbinden naar de <strong>MySQL</strong> server. Controleeer de <code>gebruikersnaam</code>, <code>wachtwoord</code> en <code>database host</code> in uw <code>zp-config.php</code> bestand en probeer het opnieuw.

en: MySQL version
nl: MySQL versie

en: Version %1$s or greater is required.<br />Version %2$s or greater is prefered.
nl: Versie %1$s of nieuwer is benodigd.<br />Versie %2$s of nieuwer wordt aangeraden.

en: connect to the database <code> %s </code>
nl: verbinden naar de database <code> %s </code>

en: Could not access the <strong>MySQL</strong> database (<code>%s</code>).
nl: Kon geen toegang krijgen tot de <strong>MySQL</strong> database  (<code>%s</code>).

en: Check the <code>user</code>, <code>password</code>, and <code>database name</code> and try again.
nl: Controleer de <code>gebruikersnaam</code>, <code>wachtwoord</code> en <code>databasenaam</code> en probeer het opnieuw.

en: Make sure the database has been created, and the <code>user</code> has access to it.
nl: Wees er zeker van dat de database aangemaakt is en dat de <code>gebruiker</code> er toegang tot heeft.

en: Also check the <code>MySQL host</code>.
nl: Controleer ook de <code>MySQL host</code>.

en: Select
nl: Selecteer

en: Create
nl: Aanmaken

en: Drop
nl: Laat vallen

en: Insert
nl: Voeg in

en: Alter
nl: Verander

en: Grants found:
nl: Rechten gevonden:

en: The <em>SHOW GRANTS</em> query failed.
nl: De <em>TOON RECHTEN</em> query is mislukt.

en: MySQL access rights
nl: MySQL toegangsrechten

en: Your MySQL user must have %s rights.
nl: Uw MySQL gebruiker heeft %s rechten nodig.

en: MySQL <em>show tables</em> found no tables
nl: MySQL <em>toon tabellen</em> heeft geen tabellen gevonden

en: MySQL <em>show tables</em> found: %s
nl: MySQL <em>toon tabellen</em> vond: %s

en: [Failed]
nl: [Mislukt]

en: MySQL did not return a list of the database tables for <code>%s</code>.
nl: MySQL heeft geen lijst van databasetabellen voor <code>%s</code> geretourneerd.

en: <strong>Setup</strong> will attempt to create all tables. This will not over write any existing tables.
nl: <strong>Setup</strong> zal alle tabellen proberen aan te maken. Dit zal bestaande tabellen niet overschrijven.

en: Zenphoto core files
nl: Zenphoto kernbestanden

en: Some <em>filemtimes</em> seem out of variance.
nl: Sommige <em>filemtimes</em> lijken incorrect.

en: Perhaps there was a problem with the upload. You should check the following files
nl: Misschien was er een probleem met de upload. U moet de volgende bestanden controleren

en: This is not an official build.
nl: Dit is geen officiele build.

en: Server seems not to be Apache or Apache-compatible, skipping <code>.htaccess</code> test
nl: Server lijkt niet Apache of Apache-verenigbaar te zijn, <code>.htaccess</code> test wordt overgeslagen

en: is empty or does not exist
nl: is leeg of bestaat niet

en: Edit the <code>.htaccess</code> file in the root zenphoto folder if you have the mod_rewrite module, and want cruft-free URLs.
nl: Bewerk het <code>.htaccess</code> bestand in de zenphoto hoofdfolder als u de  mod_rewrite module heeft en troep-vrije URL's wilt.

en: Just change the one line indicated to make it work.
nl: Verander de aangegeven regel om het werken te maken.

en: You can ignore this warning if you do not intend to set the option <code>mod_rewrite</code>.
nl: U kunt deze waarschuwing negeren als u niet van plan ben de <code>mod_rewrite</code> optie aan te zetten.

en: wrong version
nl: verkeerde versie.

en: You need to upload the copy of the .htaccess file that was included with the zenphoto distribution.
nl: U moet de kopie van het .htaccess bestand dat met de zenphoto distributie meekwam uploaden.

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <em>missing</em>
nl: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <em>missend</em>

en: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> (fixed)
nl: <em>.htaccess</em> RewriteBase is <code>%s</code> (opgelost)

en: Does not match install folder
nl: Komt niet overeen met installatiefolder

en: Setup was not able to write to the file change RewriteBase match the install folder.
nl: Setup was niet instaat naar het bestand te schrijven, verander RewriteBase zodat deze gelijk is aan de installatiefolder.

en: Either make the file writeable or set <code>RewriteBase</code> in your <code>.htaccess</code> file to <code>%s</code>.
nl: Maak het bestand schrijfbaar of zet <code>RewriteBase</code> in uw <code>.htaccess</code> bestand op <code>%s</code>.

en: <code>$conf['album_folder']</code> is deprecated
nl: <code>$conf['album_folder']</code> is niet nodig bij de huidige versie

en: You should update your zp-config.php file to conform to the current zp-config.php.example file.
nl: U moet uw zp-config.php bestand aanpassen zodat deze in de vorm is van het huidige zp-config.php.example bestand.

en: Are not complete
nl: Zijn niet compleet

en: Be sure you have uploaded the complete Zenphoto package. You must have at least the <em>en_US</em> folder.
nl: Controleer dat u het complete Zenphoto-pakket geupload heeft. U moet op zijn de mist over de <em>en_US</em> folder beschikken.

en: You need to address the problems indicated above then run <code>setup.php</code> again.
nl: U moet de aangegeven problemen oplossen en daarna <code>setup.php</code> opnieuw uitvoeren.

en: Select a language:
nl: Selecteer een taal:

en: You need <em>USER ADMIN</em> rights to run setup.
nl: U heeft <em>GEBRUIKERSADMIN</em> rechten nodig om setup uit te voeren.

en: About to create tables
nl: Op het punt om tabellen aan te maken

en: About to update tables
nl: Op het punt om tabellen te updaten

en: Table creation failure:
nl: Fout tijdens het aanmaken van de tabellen:

en: Failed. Error:
nl: Mislukt. Error:

en: Success.
nl: Succes.

en: Done with table create!
nl: Klaar met het aanmaken van de tabellen!

en: Done with table create with errors!
nl: Klaar met het aanmaken van de tabellen met errors!

en: Done with table update
nl: Klaar met het updaten van de tabellen!

en: Done with table update with errors
nl: Klaar met het updaten van de tabellen met errors!

en: You need to <a href="admin-options.php">set your admin user and password</a>
nl: U moet uw <a href="admin-options.php">admin gebruikersnaam en wachtwoord invoeren</a>

en: You can now  <a href="../">View your gallery</a> or <a href="admin.php">administrate.</a>
nl: U kunt nu  <a href="../">uw gallerij bekijken</a> of <a href="admin.php">beheren.</a>

en: Database tables to create: %s
nl: Databasetabellen die worden aangemaakt: %s

en: Database tables to update: %s
nl: Databasetabellen die worden geupdate: %s

en: create and or update the database tables.
nl: de database tabellen aan te maken en te updaten

en: database did not connect
nl: database is niet verbonden

en: You should run setup.php to check your configuration. If you haven't created the database yet, now would be a good time.
nl: U moet setup.php uitvoeren en uw configuratie controleren. Als u de database nog niet aangemaakt heeft is het daar nu een goed moment voor.

en: The zp-config.php file does not exist. You should run setup.php to check your configuration and create this file.
nl: Het  zp-config.php bestand bestaat niet. U moet setup.php uitvoeren om uw configuratie te controleren en dit bestand aan te maken.

en: Sort gallery
nl: Sorteer galerij

en: Manual sorting
nl: Handmatige sortering

en: New album
nl: Nieuw album

en: Edit album
nl: Bewerk album

en: Sort album
nl: Sorteer album

en: Delete the album
nl: Verwijder het album

en: Delete album
nl: Verwijder album

en: Upload Here
nl: Upload hier

en: New Album Here
nl: Nieuw Album Hier

en: Are you sure you want to delete the image? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet u zeker dat u de afbeelding wilt verwijderen? DIT KAN NIET TERUGGEDRAAIT WORDEN!

en: Delete the image
nl: Verwijderen de afbeelding

en: Delete image
nl: Verwijder afbeelding

en: Create an album from the search
nl: Maak een album aan vanuit de zoekfunctie

en: Create Album
nl: Maak album aan

en: Edit Article
nl: Bewerk Artikel

en: Are you sure you want to delete this article? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet u zeker dat u dit artikel wilt verwijderen? DIT KAN NIET TERUGGEDRAAIT WORDEN!

en: Delete article
nl: Verwijder artikel

en: Delete Article
nl: Verwijder Artikel

en: Add Article
nl: Voeg artikel toe

en: Edit Page
nl: Bewerk pagina

en: Are you sure you want to delete this page? THIS CANNOT BE UNDONE!
nl: Weet u zeker dat u deze pagina wilt verwijderen? DIT KAN NIET TERUGGEDRAAIT WORDEN!

en: Delete page
nl: Verwijder pagina

en: Delete Page
nl: Verwijder Pagina

en: Add Page
nl: Voeg pagina toe

en: Logout
nl: Log uit

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Next Page
nl: Volgende Pagina

en: (Current Page)
nl: (Huidige Pagina)

en: Album Thumbnails
nl: Albumthumbnails

en: Save
nl: Opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: You must supply an e-mail address.
nl: U moet een e-mailadres invoeren.

en: You must enter your name.
nl: U moet uw naam invoeren.

en: You must supply an WEB page URL.
nl: U moet een webpagina URL invoeren.

en: Captcha verification failed.
nl: Captcha verificatie mislukt.

en: You must enter something in the comment text.
nl: U moet iets invoeren in de reactieruimte.

en: Your comment failed the SPAM filter check.
nl: Uw reactie is niet door het SPAMfilter gekomen.

en: Your comment has been marked for moderation.
nl: Uw reactie is gemarkeerd voor moderatie.

en: Download Zip of the Album
nl: Download Zip van het album.

en: Download a zip file of this album
nl: Download een zip-bestand van dit album.

en: View image: %s
nl: Bekijk afbeelding: %s

en: Show fields
nl: Toon velden

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Close
nl: Sluit

en: no date
nl: geen datum

en: Check your user and password and try again.
nl: Controleer uw wachtwoord en probeer het opnieuw.

en: The page you are trying to view is password protected.
nl: De pagina die u probeert te bekijken is beveiligd met een wachtwoord.

en: 1: Normal (0 deg)
nl: 1: Normaal (0 graden)

en: 2: Mirrored
nl: 2: Gespiegeld

en: 3: Upsidedown
nl: 3: Ondersteboven

en: 4: Upsidedown Mirrored
nl: 4: Ondersteboven Gespiegeld

en: 5: 90 deg CW Mirrored
nl: 5: 90 graden rechtsom gespiegeld

en: 6: 90 deg CCW
nl: 6: 90 graden linksom

en: 7: 90 deg CCW Mirrored
nl: 7: 90 graden linksom gespiegeld

en: 8: 90 deg CW
nl: 8: 90 graden rechtsom

en: Unknown
nl: Onbekend

en: No Unit
nl: Geen Eenheid

en: Center of Pixel Array
nl: Centrum van Pixelrij

en: Datum Point
nl: Datumpunt

en: Program
nl: Programma

en: Aperture Priority
nl: Diafragmaprioriteit

en: Shutter Priority
nl: Sluiterprioriteit

en: Program Creative
nl: Programma Creative

en: Program Action
nl: Programma-actie

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Other
nl: Overig

en: Unknown or Auto
nl: Onbekend of Autotisch

en: Daylight
nl: Daglicht

en: Flourescent
nl: Fluoriserend

en: Flash
nl: Flits

en: Standard Light A
nl: Standaardlicht A

en: Standard Light B
nl: Standaardlicht B

en: Standard Light C
nl: Standaardlicht C

en: No Flash
nl: Geen Flits

en: Flash, strobe return light not detected
nl: Flits, strobe return light niet herkend

en: Flash, strob return light detected
nl: Flits, strobe return light herkend

en: Compulsory Flash
nl: Verplichte Flits

en: Compulsory Flash, Return light not detected
nl: Verplichte Flits, Return light niet herkend

en: Compulsory Flash, Return light detected
nl: Verplichte Flits, Return light herkend

en: Flash, Auto-Mode
nl: Flits, Automatische-Modus

en: Flash, Auto-Mode, Return light not detected
nl: Flits, Automatische-Modus, Return light niet herkend

en: Flash, Auto-Mode, Return light detected
nl: Flits, Automatische-Modus, Return light herkend

en: Red Eye
nl: Rode Ogen

en: Red Eye, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Return light niet herkend

en: Red Eye, Return light detected
nl: Rode Ogen, Return light herkend

en: Red Eye, Compulsory Flash
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits, Return light niet herkend

en: Red Eye, Compulsory Flash, Return light detected
nl: Rode Ogen, Verplichte Flits, Return light herkend

en: Red Eye, Auto-Mode
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light not detected
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus, Return light niet herkend

en: Red Eye, Auto-Mode, Return light detected
nl: Rode Ogen, Automatische-Modus, Return light herkend

en: Uncalibrated
nl: Niet gecalibreerd

en: No Compression
nl: Geen Compressie

en: Jpeg Compression
nl: Jpeg Compressie

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: version
nl: versie

en: Digital Still Camera
nl: Digitale Still Camera

en: Directly Photographed
nl: Direct Gefotografeerd

en: Bulb
nl: Bol

en: The file could not be found.
nl: het bestand kon niet gevonden worden.

en: Couldnt Find SubIFD
nl: Kon SubIFD niet vinden

en: Illegal size for SubIFD
nl: Ongeldige grootte voor SubIFD

en: Couldnt Find IFD1
nl: Kon IFD1 niet vinden

en: Illegal size for IFD1
nl: Ongeldige grootte voor IFD1

en: Couldnt Find InteroperabilityIFD
nl: Kon InteroperabilityIFD niet vinden

en: Illegal size for InteroperabilityIFD
nl: Ongeldige grootte voor InteroperabilityIFD

en: Normal
nl: Normaal

en: Off
nl: Uit

en: Fine
nl: Fijn

en: Superfine
nl: Superfijn

en: Auto
nl: Automatisch

en: On
nl: Aan

en: Red Eye Reduction
nl: Rode Ogen Reductie

en: Slow Synchro
nl: Langzame Synchronisatie

en: Auto + Red Eye Reduction
nl: Automatisch + Rode Ogen Reductie

en: On + Red Eye Reduction
nl: Aan + Rode Ogen Reductie

en: External Flash
nl: Externe Flits

en: Continuous
nl: Continu

en: Manual Focus
nl: Handmatige Focus

en: Single
nl: Enkel

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Middel

en: Small
nl: Klein

en: Full Auto
nl: Volledig Automatisch

en: Fast Shutter
nl: Snelle Sluiter

en: Slow Shutter
nl: Langzame Sluiter

en: Night
nl: Nacht

en: Black & White
nl: Zwart & Wit

en: Portrait
nl: Portret

en: None
nl: Geen

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Auto Selected
nl: Automatisch Geselecteerd

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Centrum

en: Left
nl: Links

en: Flash Did Not Fire
nl: Geen Flits

en: Internal Flash
nl: Interne Flits

en: Sunny
nl: Zonnig

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Fluorescent
nl: Fluoriserend

en: Soft
nl: Zacht

en: Chroma Saturation Normal(STD)
nl: Chroma Verzadiging Normaal(STD)

en: Chroma Saturation High
nl: Chroma Verzadiging Hoog

en: Chroma Saturation Low(ORG)
nl: Chroma Verzadiging Laag(ORG)

en: Unknown:
nl: Onbekend:

en: Contrast Normal(STD)
nl: Kontrast Normaal(STD)

en: Contrast High(HARD)
nl: Contrast Hoog(HARD)

en: Contrast Low(ORG)
nl: Kontrast Laag(ORG)

en: Red-Eye Reduction
nl: Rode Ogen Reductie

en: Sports
nl: Sport

en: Program AE
nl: Programma AE

en: Aperture Prority AE
nl: Diafragmaprioriteit AE

en: Shutter Prority
nl: Sluiterprioriteit

en: Manual Exposure
nl: Handmatige Be

en: No Warning
nl: Geen Waarschuwing

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Auto Focus Good
nl: Autofocus goed

en: Out of Focus
nl: Uit focus

en: AE Good
nl: AE Goed

en: Over Exposure
nl: Overbelicht

en: Converter
nl: Converteerder

en: VGA Basic
nl: VGA Standaard

en: VGA Normal
nl: VGA Normaal

en: VGA Fine
nl: VGA Fijn

en: SXGA Basic
nl: SXGA Standaard

en: SXGA Normal
nl: SXGA Normaal

en: SXGA Fine
nl: SXGA Fijn

en: Color
nl: Kleur

en: Bright+
nl: Helder+

en: Bright-
nl: Helder-

en: Contrast+
nl: Kontrast+

en: Contrast-
nl: Kontrast-

en: Preset
nl: Voorgeprogrammeerd

en: Did Not Fire
nl: Niet Afgegaan

en: External
nl: Externe

en: On Camera
nl: Op Camera

en: 3-area-focusing (High speed)
nl: 3-gebieds-focus (Hoge snelheid)

en: 1-area-focusing (High speed)
nl: 1-gebied-focus (Hoge snelheid)

en: 1-area-focusing
nl: 1-gebied-focus

en: Spot-focusing
nl: Spot-focussen

en: Standard
nl: Standaard

en: Very High
nl: Zeer Hoog

en: Halogen
nl: Halogeen

en: Black and White
nl: Zwart en Wit

en: Auto, Focus button
nl: Auto, Focusknop

en: Auto, Continuous
nl: Auto, Continu

en: Mode 1
nl: Modus 1

en: Mode 2
nl: Modus 2

en: Scenery
nl: Landschap

en: Night Portrait
nl: Nachtportret

en: Simple
nl: Simpel

en: Fireworks
nl: Vuurwerk

en: Party
nl: Feest

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Night Scenery
nl: Nachtlandschap

en: Food
nl: Eten

en: High Sensitivity
nl: Hoge Gevoeligheid

en: Underwater
nl: Onderwater

en: Pet
nl: Huisdier

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Cool
nl: Koel

en: Low/High Quality
nl: Lage/Hoge Kwaliteit

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Horizontal (normal)
nl: Horizontaal (normaal)

en: Rotate 90 CW
nl: Draai 90 rechtsom

en: Rotate 270 CW
nl: Draai 270 rechtsom

en: Natural
nl: Natuurlijk

en: Click to add a title...
nl: Klik om een titel toe te voegen...

en: Click to edit title...
nl: Klik om de titel aan te passen...

en: Click to add tags...
nl: Klik om tags toe te voegen...

en: Click to edit tags...
nl: Klik om tags aan te passen...

en: Click to add a description...
nl: Klik om een beschrijving toe te voegen...

en: Click to edit description
nl: Klik om de beschrijving aan te passen.

en: Saving
nl: Opslaan

en: cancel
nl: annuleer

en: Currently editing something else, save or cancel to edit this.
nl: Wordt op het moment door iemand anders bewerkt, sla op of annuleer om dit te bewerken.

en: close
nl: sluit

en: or Esc Key
nl: of Esc toets

en: Prev
nl: Vorige

en: Prints a e-mail contact form that uses Zenphotos internal validation functions for e-mail and URL. Name, e-mail adress, subject and message (and if enabled Captcha) are required fields. You need to enter a custom mail adress that should be use for the messages. Supports Zenphoto's captcha and confirmation before the message is sent. No other spam filter support, since mail providers have this anyway.
nl: Toont een e-mail contactforumulier dat de interne validatiefuncties voor e-mail en URL van Zenphoto gebruikt. Naam, emailadres, onderwerp en bericht (en Captcha als deze ingeschakeld is) zijn verplichte velden. U moet een eigen emailadres invoeren dat gebruikt wordt voor de berichten. Ondersteunt Zenphoto's captcha en confirmatie voordat het bericht verzonden wordt. Geen andere ondersteuning voor spamfilters, omdat providers dit zelf al hebben.

en: show
nl: toon

en: omitted
nl: overgeslagen

en:  Set if the field should be required, just shown or omitted
nl: Geef aan of het veld verplicht is, gewoon getoond of helemaal niet getoond moet worden.

en: Intro text
nl: Introductietekst

en: The intro text for your contact form
nl: De introductietekst voor uw contactformulier

en: Confirm text
nl: Bevestig tekst

en: The text that asks the vistior to confirm that he really wants to send the message.
nl: De tekst die de gebruiker vraagt om te bevestigen het bericht daadwerkelijk te versturen.

en: Thanks text
nl: Bedanktekst

en: The text that is shown after a message has been confirmed and sent.
nl: De tekst die getoond wordt nadat een bericht bevestigd en verstuurd is.

en: Mail address
nl: Emailadres

en: The e-mail address the messages should be sent to.
nl: Het emailadres waar het bericht naartoe gestuurd moet worden.

en: 01. Title field
nl: 01. Titel veld

en: Title field.
nl: Titel veld.

en: 02. Name field
nl: 02. Naam veld

en: Name field.
nl: Naam veld.

en: 03. Company field
nl: 03. Bedrijfsnaam veld

en: Country field.
nl: Land veld.

en: 04. Street field
nl: 04. Straatnaam veld

en: Street field.
nl: Straatnaam veld.

en: 05. City field
nl: 05. Plaatsnaam veld

en: City field.
nl: Plaatsnaam veld.

en: 06. Country field
nl: 06. Land veld

en: 07. E-mail field
nl: 07. Emailadres veld

en: E-mail field.
nl: Emailadres veld.

en: 08. Website field
nl: 08. Website veld

en: Website field.
nl: Website veld.

en: 09. Captcha field
nl: 09. Captcha veld

en: If Captcha should be required.
nl: Als Captcha benodigd is.

en: 10. Phone field
nl: 10. Telefoonnummer veld

en: Phone number field.
nl: Telefoonnummer veld.

en: 11. Subject field
nl: 11. Onderwerp veld

en: Subject field.
nl: Onderwerp veld.

en: 12. Message field
nl: 12. Bericht veld

en: Message field.
nl: Bericht veld.

en: a <strong>title</strong>
nl: een <strong>titel</strong>

en: a <strong>name</strong>
nl: een <strong>naam</strong>

en: a <strong>company</strong>
nl: een <strong>bedrijfsnaam</strong>

en: a <strong>street</strong>
nl: een <strong>straatnaam</strong>

en: a <strong>city</strong>
nl: een <strong>plaatsnaam</strong>

en: a <strong>country</strong>
nl: een <strong>land</strong>

en: a <strong>valid email adress</strong>
nl: een <strong>geldig emailadres</strong>

en: a <strong>website</strong>
nl: een <strong>website</strong>

en: a <strong>phone number</strong>
nl: een <strong>telefoonnummer</strong>

en: a <strong>subject</strong>
nl: een <strong>onderwerp</strong>

en: a <strong>message</strong>
nl: een <strong>bericht</strong>

en: <strong>the correct captcha verification code</strong>
nl: <strong>de juiste captcha verificatiecode</strong>

en: <p style='color:red'>Please enter
nl: <p style='color:red'>Voer alstublieft

en:  and
nl: en

en: . Thanks.</p>
nl: in. Danku.</p>

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Discard
nl: Verwerp

en: Enable <strong>dynamic-locale</strong> to allow viewers of your site to select the language translation of their choice.
nl: Schakel <strong>dynamic-locale</strong> in om bezoekers van uw site toe te staan om de taal van hun keuze te kiezen.

en: <strong>Flash players do not support <em>External Albums</em>!</strong>
nl: <strong>Flashspelers bieden geen ondersteuning voor <em>Externe Albums</em>!</strong>

en: Enable <strong>flowplayer</strong> to handle multimedia files. IMPORTANT: Only one multimedia player plugin can be enabled at the time. <br> Please see <a href='http://flowplayer.org'>flowplayer.org</a> for more info about the player and its licence.
nl: Schakel <strong>flowplayer</strong> in om multimedia bestanden te gebruiken. BELANGRIJK: Er kan maar één multimediaspeler plugin tegelijkertijd ingeschakeld zijn. <br> Bekijk <a href='http://flowplayer.org'>flowplayer.org</a> voor meer informatie over deze speler en zijn  licentie.

en: flow player width
nl: flowplayer breedte

en: Player width (ignored for <em>mp3</em> files.)
nl: Breedte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden.)

en: flow player height
nl: flowplayer hoogte

en: Player height (ignored for <em>mp3</em> files.)
nl: Hoogte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden.)

en: Controls background color
nl: Bedieningselementen achtergrondkleur

en: Background color of the controls.
nl: Achtergrondkleur van de bediening.

en: Control area border color
nl: Bedieningsgebied grenskleur

en: Color of the border of the player controls
nl: Kleur van de grenzen van de spelerbesturing

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Should the video start automatically. Yes if selected.
nl: Moet de video autmatisch start. Ja als geselecteerd.

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Changes the color of the Flowplayer's background canvas. By default the canvas is all black. You can specify a value of -1 and the background will not be drawn (only the video will be visible).
nl: Verandert de kleur van Flowplayer's achtergrond. Standaard is deze zwart.  U kunt een waarde van -1 ingeven en de achtergrond zal niet getoond worden (alleen de video zal zichtbaar zijn).

en: Get Flash
nl: Download Flash

en: to see this player.
nl: om deze speler te zien.

en: Enable <strong>FLV</strong> player to handle multimedia files. IMPORTANT: Only one multimedia player plugin can be enabled at the time.<br> Please see <a href='http://www.jeroenwijering.com/?item=JW_FLV_Player'>JW FLV media player </a> for more info about the player and its licence.
nl: Schakel <strong>FLV</strong> in om multimedia bestanden te gebruiken. BELANGRIJK: Er kan maar één multimediaspeler plugin tegelijkertijd ingeschakeld zijn. <br> Bekijk <a href='http://www.jeroenwijering.com/?item=JW_FLV_Player'>JW FLV media player </a> voor meer informatie over deze speler en zijn  licentie.

en: flv player width
nl: flvspeler breedte

en: flv player height
nl: flvspeler hoogte

en: Player height (ignored for .<em>mp3</em> files if there is no preview image available.)
nl: Hoogte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden als er geen voorbeeldafbeelding beschikbaar is.)

en: Backcolor
nl: Achtergrondkleur

en: Backgroundcolor of the controls, in HEX format.
nl: Achtergrondkleur van de bediening, in HEX formaat

en: Frontcolor
nl: Voorgrondkleur

en: Texts & buttons color of the controls, in HEX format.
nl: Tekst & button kleuren van de bediening, in HEX formaat.

en: Lightcolor
nl: Lichtkleur

en: Rollover color of the controls, in HEX format.
nl: Rollover kleur van de bediening, in HEX formaat.

en: Screencolor
nl: Schermkleur

en: Color of the display area, in HEX format.
nl: Kleur van het schermdeel, in HEX formaat.

en: Displayheight
nl: Toonhoogte

en: The height of the player display. Generally it should be the same as the height. (ignored for .<em>mp3</em> files if there is no preview image available.)
nl: De hoogte van het toongedeelte van de speler. In het algemeen moet het hetzelfde als de hoogte zijn. (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden als er geen voorbeeldafbeelding beschikbaar is.)

en: A plugin to show the content of an media album with .flv/.mp4/.mp3 movie/audio files only as a playlist or as separate players with flv player (some options are also shared with that plugin).
nl: Een plugin om de inhoud van een media album met .flv/.mp4/.mp3 video/geluids bestanden alleen als een speellijst of als aparte spelers met flv player te laten zien (sommige opties zijn ook gedeeld met die plugin).

en: Requires flvplayer plugin.
nl: Flvplayer plugin benodigd.

en: Width
nl: Breedte

en: Player width for the playlist
nl: Spelerbreedte voor de speellijst

en: Height
nl: Hoogte

en: Player height for the playlist (ignored for .<em>mp3</em> files if there is no preview image available.)
nl: Hoogte van de speler (genegeerd voor <em>mp3</em> bestanden als er geen voorbeeldafbeelding beschikbaar is.)

en: Displaywidth
nl: Toonbreedte

en: Display width for the playlist. The display width is needed for the playlist menu to be shown. In this case the 'displaywidth - width = width of the playlist menu'. See the flv player site for more info about these options.
nl: Toonbreedte voor de speellijst. De toonbreedte is benodigd voor het speellijst menu om getoond te worden. Hier is het 'toonbreedte - breedte = breedte van het speellijst menu'. Bekijkde flv player website voor meer informatie over deze opties.

en: Display height for the playlist. If the width is too small to show the playlist menu, you can set the height higher to show it below the actual movie display. See the flv player site for more info about these options.
nl: Toonhoogte voor de speellijst. Als de breedte te smal is om de speellijst menu te laten zien kan u de hoogte hoger zetten om het onder de film te tonen. Bekijk de flv player website voor meer informatie over deze opties.

en: Thumbs in playlist
nl: Thumbs in speellijst:

en: Check if you want that thumbnails of the preview images should be shown in the playlist.
nl: Vink aan als u wilt dat thumbnails van de voorbeeldafbeeldingen in de speellijst getoond worden.

en: The flv player is not installed. Please install or activate the flv player plugin.
nl: De flv player is niet geinstalleerd. Installeer of activeer de flv player plugin a.u.b.

en: The flv player is not installed. Please install or activate the flv player plugin..
nl: The flv player is not installed. Please install or activate the flv player plugin...

en: GoogleCheckout Integration for Zenphoto.
nl: GoogleCheckout integratie voor Zenphoto.

en: Matte
nl: Mat

en: Glossy
nl: Glanzend

en: Paper
nl: Papier

en: Your Google Merchant ID.
nl: Uw Google Merchant ID.

en: Currency
nl: Valuta

en: The currency for your transactions.
nl: De valuta voor uw transactie

en: Shipping method
nl: Verzendmethode

en: How to ship.
nl: Hoe te verzenden

en: Shipping cost
nl: Verzendkosten

en: What you charge for shipping.
nl: Wat berekent u voor het verzenden.

en: Price list
nl: Prijslijst

en: Your pricelist by size and media. The format of this option is <em>price elements</em> separated by spaces.<br/>A <em>price element</em> has the form: <em>size</em>:<em>media</em>=<em>price</em><br/>example: <code>4x6:Matte=5.75 8x10:Glossy=20.00 11x14:Paper=15.35</code>.
nl: Uw prijslijst per medium en formaat. Het formaat van deze optie is <em>prijselementen</em> gescheiden door spaties. <br/>Een <em>prijselement</em> is van de vorm: <em>afmeting</em>:<em>medium</em>=<em>prijs</em><br/>voorbeeld: <code>4x6:Mat=5.75 8x10:Glanzend=20.00 11x14:Papier=15.35</code>.

en: Cart Location
nl: Winkelwagen Locatie

en: The placement of the Google Cart on your pages.
nl: De plaatsing van de Google Winkelwagen op uw pagina's.

en: top left
nl: linkerbovenhoek

en: top right
nl: rechterbovenhoek

en: Support for providing Google Maps based on EXIF latitude and longitude in the images.
nl: Ondersteuning voor Google Maps gebaseerd op EXIF breedtegraad en lengtegraad in de afbeeldingen.

en: Google Maps API key
nl: Google Maps API sleutel

en: If you're going to be using Google Maps,
nl: Als u gebruik gaat maken van Google Maps

en: get an API key</a> and enter it here.
nl: zorg dan voor een API sleutel</a> en voer deze hier in.

en: All album points
nl: Alle albumpunten

en: Controls which image points are shown on an album page. Check to show points for all images in the album. If not checked points are shown only for those images whose thumbs are on the page.
nl: Regelt welke afbeeldingspunten zichtbaar zijn op een albumpagina. Vink aan om de punten voor alle afbeeldingen in het album te tonen. Als deze optie uitstaat zullen alleen de punten getoond worden van de afbeeldingen waarvan de thumbnails op de pagina staan.

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: The default width of the map.
nl: De standaard breedte van de kaart.

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: The default height of the map.
nl: De standaard hoogte van de kaart.

en: Display or hide the Google Map.
nl: Toon of verberg de Google Kaart.

en: Functions that provide various statistics about images and albums in the gallery.
nl: Functies die diverse statistieken over afbeeldingen en albums in de galerij leveren.

en: Last update: %s
nl: Laatste update: %s

en: image
nl: afbeelding

en: images
nl: afbeeldingen

en: %1$u new %2$s
nl: %1$u nieuw %2$s

en: Rating: %1$u (Votes: %2$u )
nl: Waardering: %1$u (Stemmen: %2$u )

en: Views: %u
nl: Bekeken: %u

en: Rating: %1$u (Votes: %2$u)
nl: Waardering: %1$u (Stemmen: %2$u )

en: Prints a paged thumbs navigation on image.php, independ of the album.php's thumbsThe function contains some predefined CSS ids you can use for styling. Please see the documentation for more info.
nl: Toont een gepagineerde thumbnailnavigatie op image.php, onafhankelijk van de album.php thumbnails. De functie bezit enkele voorgedefinieerde CSS id's die u voor de vormgeving kunt gebruiken. Zie de documentatie voor meer informatie.

en: Thumbs per page
nl: Thumbnails per pagina

en: Counter
nl: Teller

en: If you want to show the counter 'x - y of z images'.
nl: Als u de teller 'x - y van z afbeeldingen' wilt tonen.

en: Prevtext
nl: Vorige tekst

en: The text for the previous thumbs.
nl: De tekst voor de vorige thumbnails.

en: Nexttext
nl: Volgende tekst

en: The text for the next thumbs.
nl: De tekst voor de volgende thumbnails.

en: Size
nl: Grootte

en: Thumbnail size and scale.
nl: Thumbnail grootte en schaal.

en: Crop width
nl: Afknip breedte

en: The thumb crop width is the maximum width when height is the shortest side
nl: De thumbnail afknip breedte is de maximale breedte als de hoogte de kortste zijde is

en: Crop height
nl: Afknip hoogte

en: The thumb crop height is the maximum height when width is the shortest side
nl: De afknip hoogte is de maximale hoogte als de breedte de kortste zijde is

en: Crop
nl: Knip af

en: If checked the thumbnail will be a centered portion of the	image with the given width and height after being resized to thumb	size (by shortest side). Otherwise, it will be the full image resized to thumb size (by shortest side).
nl: Als aangevinkt zal de thumbnail een gecentreerd gedeelte worden van de afbeelding met de ingevoerde breedte en hoogte na geresized te zijn naar thumbnail grootte (vanuit de kortste zijde). Anders zal de volledige afbeelding geresized worden naar thumbnail grootte  (vanuit de kortste zijde).

en: previous thumbs
nl: vorige thumbnails

en: next thumbs
nl: volgende thumbnails

en: Images %1$u - %2$u of %3$u (%4$u/%5$u)
nl: Afbeeldingen %1$u - %2$u van %3$u (%4$u/%5$u)

en: Adds a theme function printAlbumMenu() to print an album menu either as a nested list up to 4 sublevels (context sensitive) or as a dropdown menu.
nl: Voegt een themafunctie printAlbumMenu() toe om een albummenu te tonen als geneste lijst tot 4 sublevels (context gevoelig) of als dropdown menu.

en: Adds several theme functions to enable images and/or album rating by users.
nl: Voegt meerde themafunctie toe die gebruikers in staat stelt afbeeldingen en/of albums te waarderen.

en: Clear ratings
nl: Verwijder waarderingen

en: Sets all images and albums to unrated.
nl: Zet alle albums en afbeeldingen op ongewaardeerd.

en: Rating
nl: Waardering

en: Total votes
nl: Totaal aantal stemmen

en: 1 star out of 5
nl: 1 uit 5 sterren

en: 2 stars out of 5
nl: 2 uit 5 sterren

en: 3 stars out of 5
nl: 3 uit 5 sterren

en: 4 stars out of 5
nl: 4 uit 5 sterren

en: 5 stars out of 5
nl: 5 uit 5 sterren

en: Ratings have been reset!
nl: Waarderingen zijn gereset.

en: Adds a link to allow requesting a single image print through Shutterfly.
nl: Voegt een link toe om een print van een enkele afbeelding via Shutterfly te verzoeken.

en: Darrell Dudics (GameDudeX) adapted as a plugin by Stephen Billard (sbillard)
nl: Darrell Dudics (GameDudeX) aangepast naar een plugin door Stephen Billard (sbillard)

en: Adds a theme function to call a slideshow either based on jQuery (default) or Flash using Flowplayer if installed. Additionally the files <em>slideshow.php</em>, <em>slideshow.css</em> and <em>slideshow-controls.png</em> need to be present in the theme folder.
nl: Voegt een themafunctie toe om een slideshow aan te roepen danwel gebaseerd op jQuery (standaard) of Flash gebruikmakend van Flowplayers als geinstalleerd. Daarbij moeten de bestanden <em>slideshow.php</em>, <em>slideshow.css</em> en <em>slideshow-controls.png</em> aanwezig zijn in de themafolder.

en: Size of the images in the slideshow. <em>[jQuery mode option]</em><br />If empty the theme options <em>image size</em> is used.
nl: Grootte van de afbeeldingen in de slideshow. <em>[jQuery methode optie]</em><br/>Wanneer leeg wordt de themaopties <em>afbeeldingsgrootte</em> gebruikt.

en: Mode
nl: Methode

en: <em>jQuery</em> for JS ajax slideshow, <em>flash</em> for flash based slideshow (requires Flowplayer.)
nl: <em>jQuery</em> voor JS ajax slideshow, <em>flash</em> voor flash gebaseerde slideshow (Flowplayer benodigd.)

en: The cycle slide effect to be used. <em>[jQuery mode option]</em>
nl: Het wissel slide effect wordt gebruikt. <em>[jQuery methode optie]</em>

en: Speed
nl: Snelheid

en: Speed of the transition in milliseconds.
nl: Snelheid van de overgang in miliseconde.

en: Milliseconds between slide transitions (0 to disable auto advance.) <em>[jQuery mode option]</em>
nl: Miliseconde tussen slide-overgangen (0 om auto-voortgang uit te zetten). <em>[jQuery methode optie]</em>

en: Check if you want to show the image's description below the slideshow <em>[jQuery mode option]</em>.
nl: Vink aan als je de beschrijving van de afbeelding wilt tonen onder de slideshow <em>[jQuery methode optie]</em>.

en: Width of the Flowplayer display for the slideshow <em>(Flash mode)</em>.
nl: Breedte van de Flowplayer voor de slideshow <em>(Flash modus)</em>.

en: Height of the Flowplayer display for the slideshow <em>(Flash mode)</em>.
nl: Hoogte van de Flowplayer voor de slideshow <em>(Flash modus)</em>.

en: Invalid linking to the slideshow page.
nl: Ongeldige referentie naar de slideshowpagina.

en: This album is password protected!
nl: Dit is album is beveiligd met een wachtwoord!

en: Stop and return to album or image page
nl: Stop en keer terug naar de album of afbeeldingspagina

en: Pause (to stop the slideshow without returning)
nl: Pauzeer (om de slideshow te stoppen zonder terug te keren)

en: Play
nl: Speel af

en: No flash player installed.
nl: Geen flashspeler geinstalleerd.

en: back
nl: terug

en: Click on
nl: Klik op

en: on the right in the player control bar to view full size
nl: rechts in het bedieningspaneel van de speler om op volledige grootte te bekijken

en: Adds static html cache functionality to Zenphoto v1.2 or higher. Caches all Zenphoto pages (incl. Zenpage support) except search.php (search results, date archive) and the custom error page 404.php. This plugin creates the folder <em>cache_html</em> and it's subfolders <em>index, images, albums</em> and <em>pages</em> in Zenphoto's root folder.
nl: Voegt statische html cache functionaliteit aan Zenphoto v1.2 of hoger toe. Cached all Zenphoto pagina's (incl. Zenpage ondersteuning) m.u.v search.php (zoekresultaten, datumarchief) en de eigen 404.php errorpagina. Deze plugin maakt de folder <em>cache_html</em> en zijn subfolders <em>index, images, albums</em> en <em>pages</em> aan in Zenphoto's hoofdfolder.

en: Static HTML Cache folder could not be created. Please try to create it manually via FTP with chmod 0777.
nl: Statische HTML Cache folder kon niet aangemaakt worden. Probeer aub om deze handmatig via FTP aan te maken met chmod 0777.

en: Clear static html cache
nl: Leeg  statische html cache

en: Clears the static html cache.
nl: Leegt de statische html cache

en: Static html cache expire
nl: Statische html cache verlooptijd

en: When the cache should expire in seconds. Default is 86400 seconds (1 day  = 24 hrs * 60 min * 60 sec).
nl: Wanneer de cache moet verlopen in seconden. Standaard is dit 86400 seconden (1 dag = 24 uur * 60 min * 60 sec).

en: Clear cache
nl: Leeg de cache

en: Cached content served by static_html_cache in %u seconds
nl: Gecachde inhoud getoond door static_html_cache in %u seconde

en: Content generated dynamically in %u seconds
nl: Inhoud dynamisch gegenereerd in %u seconde

en: Static HTML Cache cleared!
nl: Statische HTML Cache geleegd!

en: Enables jQuery tag suggestions on the search field. Just activate the plugin and the feature is available on the theme's search field.
nl: Schakeld jQuery tag suggiesties op het zoekveld in. Activeer de plugin en de functie is beschikbaar om het zoekveld van het thema.

en: an adaption of Remy Sharp's <a href='http://remysharp.com/2007/12/28/jquery-tag-suggestion/ '>jQuery Tag Suggestion</a>
nl: een aanpassing van Remy Sharp's <a href='http://remysharp.com/2007/12/28/jquery-tag-suggestion/ '>jQuery Tag Suggestion</a>

en: Provides a means for placing a user logout link on your theme pages.
nl: Een middel voor het plaatsen van een gebruikers uitlog-link op uw themapagina's.

en: logout
nl: log uit

en: Paypal Integration for Zenphoto.
nl: PayPal integratie voor Zenphoto.

en: Ebrahim Ezzy (Nimbuz) adapted as a plugin by Stephen Billard (sbillard)
nl: Ebrahim Ezzy (Nimbuz) aangepast naar een plugin door Stephen Billard (sbillard)

en: Your PayPal User ID.
nl: Uw PayPal User ID.

en: Stock
nl: Voorraad

en: Make payments with PayPal - it's fast, free and secure!
nl: Betaal met PayPal - het is snel, gratis en veilig!

en: Price List
nl: Prijslijst

en: size
nl: afmeting

en: media
nl: medium

en: price
nl: prijs

en: Title<strong>%s</strong>:
nl: Titel<strong>%s</strong>:

en: Name<strong>%s</strong>:
nl: Naam<strong>%s</strong>:

en: Company<strong>%s</strong>:
nl: Bedrijfnaam<strong>%s</strong>:

en: Street<strong>%s</strong>:
nl: Straatnaam<strong>%s</strong>:

en: City<strong>%s</strong>:
nl: Plaatsnaam<strong>%s</strong>:

en: Country<strong>%s</strong>:
nl: Land<strong>%s</strong>:

en: E-Mail<strong>%s</strong>:
nl: Emailadres<strong>%s</strong>:

en: Phone<strong>%s</strong>:
nl: Telefoonnummer<strong>%s</strong>:

en: Enter Captcha<strong>*</strong>:
nl: Voer Captcha In<strong>*</strong>:

en: Subject<strong>%s</strong>:
nl: Onderwerp<strong>%s</strong>:

en: Message<strong>%s</strong>:
nl: Bericht<strong>%s</strong>:

en: Send e-mail
nl: Stuur email

en: Akismet key
nl: Askimet sluitel

en: Proper operation requires an Akismet key obtained by signing up for a <a href="http://www.wordpress.com">Wordpress.com</a> account.
nl: Juiste uitvoering vereist een Askimet sleutel. Deze kan verkregen worden door een <a href="http://www.wordpress.com">Wordpress.com</a> account aan te maken.

en: Forgiving
nl: Vergevend

en: Mark suspected SPAM for moderation rather than as SPAM
nl: Markeer verdachte SPAM voor moderatie in plaats van als SPAM

en: Action
nl: Actie

en: This action will be taken for all messages.
nl: Deze actie zal voor alle berichten gemaakt worden.

en: pass
nl: sta toe

en: moderate
nl: modereer

en: reject
nl: wijs af

en: Words to die on
nl: Woorden waarop af te wijzen

en: SPAM blacklist words (separate with commas)
nl: SPAM blacklict woorden (gescheiden door komma's)

en: Patterns to die on
nl: Patronen waarop af te wijzen

en: SPAM blacklist <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Regular_expression">regular expressions</a> (separate with spaces)
nl: SPAM blacklist <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Reguliere_expressie">reguliere expressies</a> (gescheiden door spaties)

en: Excessive URL count
nl: Overmatige URL aantal

en: Message is considered SPAM if there are more than this many URLs in it
nl: Bericht wordt beschouwd als SPAM als het meer dan deze hoeveelheid URL's bevat.

en: Connection type
nl: Connectietype

en: SpamAssassin port
nl: SpamAssassin poort

en: TCP port of SpamAssassin
nl: TCP poort van SpamAssassin

en: Socket of SpamAssassin
nl: Socket van SpamAssassin

en: SpamAssassin user
nl: SpamAssassin gebruiker

en: User to use on SpamAssassin box
nl: Gebruiken welke gebruikt wordt voor SpamAssassin box
